Lühidalt

SK Torma Sport korvpallurite hooaja algus edukas

Eesti Meistrivõistlustel korvpallis noormeestele esindavad Jõgevamaad kaks SK Torma Spordi võistkonda.

Võistlustulle lähevad C1 vanuseklassi poisid (1997. a ja hiljem sündinud) ja B-vanuseklassi noormehed (1995. a ja hiljem sündinud). Peale Torma noormängijate kuuluvad võistkondadesse veel Jõgeva linna ja Mustvee korvpallurid. Peatreeneriks on Andres Annok, keda abistavad Rainer Võsaste ja Viktor Nõmm.

Nooremad poisid on põhiturniiril pidanud neli kohtumist ja seni on suudetud võita kõik mängud.

 Paremad on oldud Sillamäe Kalevist 86:20, BC Tarvas/Rakvere Spordikoolist 78:67, Tartu Rock I-st 70:66 ja Rock II-st 100:55.

Vanemad poisid on mänginud Viljandi Spordikooliga ja ka seal oli Torma parem tulemusega 112:38.

Torma valla esindusmeeskond alustas uut hooaega Tartu Terminaal meistriliigas. Kahe vooru järel on kaotuseta kolm meeskonda, nende hulgas ka Torma. Seni on võidetud Luunjat 77:66 ja Eesti Maaülikooli 78:60. Alates sügisest treenib meeskonda Raivo Tralla.

AARNE NEIMANN

Kaks teist kohta 

Põltsamaal eelmisel laupäeval Felixhallis ja ühisgümnaasiumi võimlas läbi viidud spordiühingu Jõud noorte meistrivõistlustel võrkpallis said nii Põltsamaa tüdrukud kui poisid hinnatava teise koha.

Tütarlaste võistkond (treener Eva Valksaar) oli ühtlaselt tugev, poiste võistkonnale (treener Toivo Uusna) kindlustasid aga auhinnalise koha silmapaistvalt hästi mänginud Andre Maisväli ja Martin Raudnagel.

Võidukarikad läksid Raplamaa tütarlastele ja Valgamaa poistele. 

Seekord Võhmas 

Põltsamaa piirkonna perede ja sõpruskondade oktoobrikuu võrkpalliturniiril võitsid Avo Mirka ja Viljo Emajõe sõpruskond ülipingelises kohtumises Uuskülade sõpruskonnaga esikoha.

Kolmanda-neljanda koha mängus tõi Imaverele võidu vallavanem Jüri Ellrami hea mäng.

Põltsamaa ja Võhma linnavalitsuse töötajate ning volikoguliikmete vaheline võrkpallilahing lõppes võhmalaste 2:1 võiduga. 

Võisteldi veel 1. novembril

Põltsamaa kolm tarmukat spordiveterani võistlesid kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes veel 1. novembril.

60-aastane Aare Ilves sai kuulitõukes kirja hooaja parima 11.53.,79-aastane Villu Ojassalu kettaheites 28.14 ja odaviskes 26.02. 54-aastasel Aivo Mirkal tuli paremini välja kettaheide.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus