Lühidalt

Kahe võistkonnaga Võrus

Möödunud nädalavahetusel võistlesid Võrus Põltsamaa A-klassi võrkpallurid ja üheksa petangimängijat. Võrkpallurid võitsid 3:1 Valgat ja Kohilat, kaotasid aga 0:3 mulkidele ja võõrustajatele. Võru, Tartu, Valga ja Põltsamaa petangimängu esikolmikutest kogus enim punkte trio Vaige Ant, Vladimir Valejev ja Arvo Orgusaar.

Põltsamaa teine kolmik (Riina Laumets, Jüri Pärna ja Villu Ojassalu) võitis Võru teist võistkonda 13:0.

Alustati perede võrkpalliturniiridega

Põltsamaa kandi perede ja sõpruskondade selle sügise esimesel võrkpalliturniiril võitsid Viljo, Liis ja Taavi Emajõe, Mariin Mirka, Kalev Pedajas ja Alar Sadam taolistel turniiridel kõige enam esikohti saanud Võisiku küla Kuuri talu võistkonda 2:1.

Järgmine mäng peetakse Felixhallis 2. novembril.

Paremad võistkonnad selgunud

Maakonna noorte meistrivõistlustel jalgpallis tulid esmakordselt pallimurule Palamuse ja Mustvee tüdrukud.

Palamuse 1994 ja hiljem sündinud tüdrukud mängisid end I ja III kohale, jättes teiseks Põltsamaa valla Tervise II võistkonna.

Samavanustest poistest olid kolm paremat Põltsamaa Sport, Põltsamaa Tervis ja Jõgeva Noorus.

A-klassi noormeestest sai Jõgeva ja Põltsamaa Spordi I võistkonna ees üllatusvõidu Põltsamaa sport II.

Neidudest pälvis esikoha Põltsamaa I.

Põnev tabeliseis

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis paaridele on viimastes voorudes hoogu sattunud mullune esipaar Viirelaid-Kapp, jõudes kuuel korral esikolmikusse. Nüüd, mil 30 voorust on mängitud 28, pretendeerivad esikohale veel mullused kolmandad Sutt-V. Ojassalu ja mullused teised Mekšun-K. Ojassalu.

OSKAR PURI

Käimisvõistlus Tabiveres

Laupäeval, 11. oktoobril peeti Tabivere kergliiklusteel kahekilomeetrisel ringil käimisvõistlus, kus osales viis Eesti ja neli Läti Vabariigi paremikku kuuluvat võistluskäijat.

Võistluse korraldas Tartu Käimisklubi eesotsas klubi juhatuse esimehe Toomas Rosenbergiga.

Sel moel tähistati 110 aasta möödumist esimesest käimisvõistlusest Tartu ja Tabivere (tollal Voldi) teel. Samas oli vaja katsetada Tabiveres välja mõõdetud ja litsentseeritud isiku poolt passistatud võistlusrada, et pidada seal 2009. aasta suvel Eesti meistrivõistlused.

Läbiti 10 kilomeetrit. Meestest oli kiireim Lauri Lelumees Tallinnast ajaga 43.28. Teiseks tuli Ainar Veskus Kalev-Sillamäe Kergejõustikuklubist ajaga 46.54, kolmandaks Janis Strautins Lätist, kes kaotas Ainarile kolme sekundiga.

Naiste arvestuses oli parim lätlanna Anita Kazemaka ajaga 49.25, teiseks tuli tema kaasmaalanna Agnesa Pastare ja kolmandaks Valga neiu Meeli Pällin.