Lühidalt

Jõgeva Kabeklubi võistkonnale pronksmedalid

Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel 100-ruuduses kabes läksid meistrimedalid mõnevõrra üllatuslikult 7 matšpunktiga Lasnamäe MKK I võistkonnale. Järgnesid Paide linna võistkond 6 ja Jõgeva Kabeklubi 5 punktiga. Ainsa viigi 4:4 tegi võitja Jõgevaga. Võideti Paidet, kes omakorda alistas Jõgeva. Jõgeva Kabeklubile tõid punkte Arno Uutma ja Marika Azojan 5, Uno Plakk 4 ja Jüri Hermann 2 (8-st).

Eeloleval pühapäeval algusega kell 10 toimub Virtuses Jõgeva Majandusühistu 36. kabeturniir, oodatud on kõik kabetajad.

JÕGEVA KABEKLUBI

Torma korvpallurid jätkavad võidukalt

Eesti meistrivõistluste teise liiga turniiril osalev SK Torma Sport korvpallimeeskond jätkab täiseduga. 28. novembril alistati koduväljakul Valga kutseõppekeskuse meeskond koguni 61 punktiga. 100 : 39 (22:11, 22:6, 21:12, 35:10) võidumängus oli tormalastest 30 punktiga resultatiivseim Johannes Välb, Fredi Parkeri arvele jäi 11 punkti. Märt Tralla andis 9 resultatiivset söötu.

5. detsembril peeti aga Tartus senise hooaja kõige tasavägisem mäng, kui tulemusega 84:74 (21:13, 21:25, 24:18, 18:18) mängiti üle TÜ/Rock III meeskond. Brett Nõmm tõi Tormale 19, Fredi Parker 18 ning Jaanus Annok 13 punkti, lauavõitluses oli 10 lauapalliga edukaim Parker.

Torma Spordil on turniiritabelis 7 võitu, teisena jätkaval EMÜ SK-l on 7 võidu kõrval kirjas ka 2 kaotust. Eile õhtul kohtusid C-alagrupi kaks paremat omavahel Tartus.

Penno Pall võitis esikoha

Pühapäeval Viljandis toimunud Martin Kleini 52. mälestusvõistlustel vabamaadluses oli Põltsamaa SK Nipi esindajatest edukaim kehakaalus kuni 42 kg esikoha võitnud Penno Pall. Kehakaalus kuni 50 kg sai Raiko Pikver kolmanda koha.

Penno Pall alistas kõik kolm vastast seljavõiduga – avaringis võitis ta Ralfs Lukinsi (Läti), poolfinaalis Peeter Pragi (Põlva Lapiti) ning finaalis Rainers Lukinsi (Läti).

Jõgeva põhikool avaetapi järel neljandal kohal

Tartus tehti laupäeval algust noorte kergejõustiklaste võistlussarja TV 10 Olümpiastarti 44. hooajaga. Avaetapi järel on Jõgeva põhikool suurte koolide arvestuses 3920 punktiga neljandal kohal, juhib Rakvere gümnaasium 4209 punktiga.

Jõgeva noortest oli edukaim 13-aastane Andrias Adamson, kes sai vanemate poiste arvestuses 60 meetri jooksus 7,96-ga kolmanda ning kaugushüppes 4.94-ga kümnenda koha. Kahekümne parema hulka jõudsid jõgevalastest ka Daniel Aganitš ja Kadi-Liis Viiar. Aganitš sai vanemate poiste kaugushüppes 15. koha (4.78), Viiar oli vanemate tüdrukute 60 meetri jooksus 17. (8,65).