Lühidalt

Jõgeva võrkpallitüdrukud võtsid võidud

Aprillikuus peeti Jõgevamaa noorte meistrivõistlusi võrkpallis. Juba mitmeid aastaid on meistritiitlile pretendeerijaid vaid käputäis, ka tänavu jagus U18 neidude turniiril medaleid kõigile, sest kohale olid tulnud mängijad Mustveest, Põltsamaalt ning Jõgevalt. U16 vanuseklassis olid välja tulnud ainult Jõgeva ja Mustvee võistkonnad. Võrdluseks võib tuua, et umbes kümne aasta eest tuli meistritiitli nimel rinda pista isegi kaheksa rivaaliga.

Mõlemas vanuseklassis tulid maakonna meistriks Jõgeva võrkpallurid, samad neiud olid oma vanuseklasside meistrid ka eelmisel hooajal. Kuigi tiitlid on ikkagi võidetud raske tööga, sooviksid ka noored mängijad ise, et konkurentsi ja võimalust mängida ka maakonnasiseselt rohkem oleks. Loodetavasti tunnevad Jõgevamaa noored tulevikus võrkpalli vastu suuremat huvi ning kõigil tulevastel meistrivõistlustel on tasemel võistkondi juba rohkem.

SANDRA VÕSASTE

i

Kuremaal selgusid maakonna meistrid ujumises

Kuremaa ujulas toimunud Jõgevamaa meistrivõistlustel ujumises olid kavas 50 meetri distantsid. Kahe esikohaga olid edukaimad Mathias Metsa (Jõgeva) ja Angelika Palm (Palamuse). Metsa võitis esikoha vabalt- (31,38) ja seliliujumises (41,29), Palm oli naiste hulgas parim rinnuli- (55,04) ja seliliujumises (48,70). Meeste rinnuliujumises võitis esikoha Rauno Vöörmann (43,65), naiste vabaltujumises oli parim Angelika Aavik (41,45).

MATI ALEV 

blog comments powered by Disqus