Lühidalt

Korvpallis ees ootavad mängud 

Spordiklubi Siit ja Sealt, mis ühendab Laiuse, Voore, Imavere ja Kolga-Jaani tüdrukuid, osaleb Eesti meistrivõistlustel korvpallis kahe võistkonnaga.

Kaheringilise põhiturniiri lõpetas C2 võistkond kahe võiduga, mis andis kuue võistkonna hulgas 5. koha. Ees on ootamas vahegrupimängud, mille võitja saab koha nelja parema hulgas. Võistkonna edukamad on olnud Kristel Lalin (Voore), Anna Jürisaar (Imavere) ja Helis Perk (Laiuse), kes on kümne mänguga visanud vastavalt 79 , 63 ja 60 punkti.

Mini vanuseklassi võistkond aga lõpetas põhiturniiri koguni neljanda kohaga üheteistkümne võistkonna konkurentsis. Alla tuli vanduda SK Paulusele (Pärnu), Audentesele ja Kalev Cramole. Samas suutsime võita selliseid tuntud korvpalliklubisid nagu Tartu Kalev, Sillamäe Kalev, Tallinna Kalev/Star jt.

Võistkonna liidrid on Salvia Evely Goldin (Imavere) ja Annaliisa Väljaots (Laiuse), kes on visanud kümne mänguga vastavalt 193 ja 104 punkti.

Mini vanuseklassi meistrivõistlused saavad lõpplahenduse 26. ja 27. aprillil Rakveres. 

VALLO VÄLJAOTS

i

Põltsamaal selguvad U20 võrkpallimeistrid 

Homsest pühapäevani toimub Põltsamaal Felixhallis U20 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste finaalturniir võrkpallis. Treener Toivo Uusna juhendatava Põltsamaa Spordikooli meeskonna vastaseks on homme kell 10.30 Tartu Premium7/Salva ja kell 16.00 Tallinna Selveri I meeskond, laupäeval mängitakse kell 13.00 Kuressaare Vanalinna kooli spordiklubi ning kell 18.15 Saaremaa Spordikooliga. Turniiri viimases kohtumises on pühapäeval kell 13.30 kodumeeskonna vastaseks Võru Spordikool.

Oktoobris peetud sama vanuseklassi Eesti karikavõistlustel võitsid põltsamaalased Tallinna Selveri ja Võru järel pronksmedali, veebruaris toimunud Eesti võrkpalliföderatsiooni karikavõistlustel saadi viies koht. Esikoha võitis Saaremaa Spordikooli meeskond, kellele järgnesid Tallinna Selver ja Kuressaare Vanalinna kooli spordiklubi. 

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus