Lühidalt

Mängiti rahvastepalli 

Põltsamaal Felixhallis peetud maakonna väiksemate koolide 1.-3. klasside rahvastepallivõistlustel osales kuus tüdrukute- ja kümme poistevõistkonda. Tüdrukutest said medalid kaela Voore, Adavere ja Lustivere pallimängijad, poistest Luua algkooli, Vaimastvere ja Lustivere võistlejad.  

Toimus “Tähelepanu, start” 

Hiljuti osalesid meie maakonna koolide 3. -5. klasside tüdrukud-poisid populaarsel võistlusel „Tähelepanu, start”. Suurematest koolidest olid osavamad ja kiiremad Torma põhikooli, Põltsamaa ühisgümnaasiumi ja Pala kooli lapsed, väiksematest koolidest Voore ja Laiuse põhikooli ja Siimusti algkooli lapsed. 

Jõgevalaste edu bridžis

Tänavused maakonna meistrivõistlused bridžis nelikutele võitsid ülekaalukalt jõgevalased Arnold Kivik, Hillar Sibul,  Ülis Riisalu ja aidulane Lembit Kapp. Teise koha mängisid välja Oleg Sirotin, Marek Saksing, Hillar Ruus ja Jan Vilgats, kes on kõik Jõgeva mehed, kolmanda koha said Kalle Ojassalu ja Jüri Mekšun Põltsamaalt, Eduard Rumvolt Puurmanist ja Ants Barot Aidust. 

Sisepetank Felixhallis 

Naistepäeva puhul Põltsamaal Felixhallis peetud sisepetangi võistlusel olid osavamad Silvi Meerits ja temast pea poole noorem Arvo Orgusaar. 

Võitja püüdis 30 kala

Kuuendat korda korraldas Võisiku-Kundrussaare külaselts Ewa kalapüügivõistluse „Võisiku Särg”. Võitjaks tuli mitmekülgne spordimees Alvar Aasna, kes sai Võisiku tiigist kätte 30 ahvenat ja särge. Tema vend Andres püüdis aga suurima kala, 1,1-kilose havi. 

OSKAR PURI

Vahtrad jäid teatesõitudes medalita 

Reedest pühapäevani Jõulumäel toimunud Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel said vennad Eeri ja Eno Vahtra nii klassikatehnikas sõidetud sprinditeates kui ka vabatehnikas läbitud 3×10 km teatesõidus Karupesa Teami koosseisus neljanda koha.

Reedeses sprinditeates, kus läbiti 6×1,2 km, läks rajale üheksa paari. Esikoha võitis Tartu Suusaklubi tiim (Karel Tammjärv ja Peter Kümmel), vaid 0,2 sekundiga kaotas neile Võru Suusaklubi (Anti Saarepuu ja Raido Ränkel) ning 0,3 sekundiga Jõulu Suusaklubi (Alvar Johannes Alev ja Kein Einaste). Karupesa Team (Eno Vahtra ja Eeri Vahtra) lõpetas neljandana, võitjatele kaotati 2,2 sekundiga, järgnenud Sparta meeskonda (Aivar Rehemaa ja Siim Sellis) edestati 1,3 sekundiga.

Pühapäevases teatesõidus oli rajal 11 meeskonda. Eno Vahtra lõpetas avavahetuse viiendana, kaotades liidrile 8,3 sekundiga. Eeri Vahtra näitas teises vahetuses samuti viiendat aega, kuid teate andis ta Karupesa Teami ankrumehele Andres Kollole üle kuuendana, liidriks tõusnud Tartu Suusaklubist jäädi sel hetkel maha 39 sekundiga. Andres Kollo sai kirja vahetuse teise aja ning tõstis meeskonna lõpuks neljandaks. Esikoha võitnud Tartu Suusaklubile (Vahur Teppan, Karel Tammjärv ja Peeter Kümmel) kaotas Karupesa Team 19,4 sekundit. Hõbeda võitis Sparta (kaotus võitjale 0,2 sekundit) ja pronksi Elva Suusaklubi (9,4 sekundit).

Laupäeval sõidetud 15 km klassikadistantsil, kus esikoha võitis 43-aastane Andrus Veerpalu, Eeri ja Eno Vahtra ei osalenud. 

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus