Lühidalt

16-aastasena Eesti koondises 

Maakonnas hea kergejõustiklasena, võrkpallurina ja ka maletajana tunnustust võitnud Põltsamaa 16-aastane neiu Liis Emajõe, kes tuntud jooksjast isa Viljo innustusel juba 5-aastaselt spordile käe ulatanud, tegi möödunud nädalavahetusel kaasa Balti turniiril Eesti koondvõistkonnas jalgpallis Läti ning Leedu vastu. Mõlemas võidukalt lõppenud kohtumises oli kiire ja vastupidava Liisi ülesanne anda võimalikult vähe mänguruumi vastasvõistkondade tublimatele. 

Alistati alagrupi teine 

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel III liigas tehti algust teise ringi mängudega. Põltsamaal sai kohalik SPORT jagu alagrupi teisest, Viljandi KOTKASTEST 3:1, kohale esimeses ringis kaotati 4:3. Võiduga 3:2 Jõgeva NOORUS 96 üle tõusis teiseks Põlva LOOTOS. Mulkide kaotus jättis nad 2 kohta tahapoole. Põltsamaa jalgpallurid on viiendal, Jõgeva omad üheksandal kohal.

Põltsamaa E klassi jalgpallurid võitsid esimeses ringis kõik 5 vastasvõistkonda väravate vahega 28:5, sama edukad olid ka C klassi noorjalgpallurid väravate vahega 27:3. A klassi noormehed peavad aga pingutama viiendalt positsioonilt paremate hulka jõudmiseks. 

Populaarseim ala õhupüssist laskmine 

Võisiku-Kundrussaare VI külade kokkutulekul oli palju kaasalööjaid õhupüssist märki laskmises, kus täpsemad olid Aleksander Oranen, Marius Eivolupov ja Tiit Anijalg. Noolte täpsusvisetes olid osavamad Urve Viks ja Andrei Mägi, petankis aga Virve Ojavere ja Villu Ojassalu. Mängiti ka võrkpalli ja sikutati köit. 

Pajusis mängitakse saskut kõlakojas 

Võhma linna saskuvõistlustel jätsid esikoha koju kohalikud mängijad Vingissaar-Ant. Pajusis mängitakse seda Põltsamaa piirkonnas populaarset ajaviitemängu 5. augustil Pajusi pargi kõlakojas kell 18. Enne seda peetakse maha võrkpallilahing, kus vastamisi on linna- ja maamehed. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus