Lühidalt

Bridžiuudiseid

 

 

Maakonna meistrivõistlustel bridžis paaridele on esimeses  viies voorus olnud üliedukad Arnold Kivik-Hillar Sibul, kes on saanud teises voorus kolmanda, kolmandas voorus teise ning neljandas ja viiendas voorus esimese koha.

Esinelikusse on jõudnud veel Hillar Ruus-Jan Vilgats, Ülis Riisalu-Eduard Rumvolt ning Lembit Kapp-Ants Barot.

 

Esikoht Otepäält

 

Otepäält tõid Kaarel Tigase mälestusvõistlustel petangis kolmikutele valgalaste ja tartlaste ees esikoha Põltsamaale Vaige Ant, Vladimir Valejev ja Arvo Orgusaar. Võistkondi oli Otepääl kokku seitse.

Põltsamaa Felixhallis mängitakse petanki igal reedel kella 17.30- 19. Oled oodatud!

 

Sasku jätkuvalt populaarne

 

Suve-ja sügisturniiril olid 38 mängija hulgas edukamad Ahto Kont- Mart Võsa, Margus ja Raul Kill ning Aare Teder-Villu Ojassalu.

Hiljuti peetud Põltsamaa-Võhma linnavõistlusel, kus oli 36 osalejat, said põltsamaalased tabelisse 447 ja võhmalased 445 punkti.

 

Tudengid mängisid Põltsamaal võrkpalli

Möödunud laupäeval toimusid Põltsamaa Felixhallis üliõpilaste meistrivõistlused võrkpallis. Osales kaheksa nais- ja kaheksa meeskonda.

Naistest olid paremad Tallinna Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool ja Tartu Ülikool, meestest võidutsesid  Tallinna Tehnikaülikool ning  Eesti maaülikooli I ja II võistkond.

 

Mälestusvõistlused lauatennises

Endel Pajumägi mälestusturniir lauatennises peetakse eeloleval laupäeval, 9. novembril algusega kell 10 Lustivere põhikoolis.

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus