Lühidalt

Tublimad selgusid Tabiveres 

Maakonna spordiveteranide tublimad petangimängijad ja kergejõustiklased selgitati taas välja Tabiveres.

Võistluste peakohtunik oli Rein Jõeveer, võistlustandri oli eeskujulikult ette valmistanud Tabivere valla spordijuht Toomas Rosenberg.

Võistlused kulgesid ladusalt ja tihedas konkurentsis.

Petangis võidutsesid naistest Vaige Ant ja Silvi Meerits Põltsamaalt ja Riina Laumets Puurmanist. Meestest olid tublimad põltsamaalased Vladimir Valejev ja Villu Ojassalu ning tartlane Vello Vetto.

Kergejõustikualad olid kuulitõuge, kettaheide, odavise, 100 m jooks, kaugushüpe.

Heidetes ja tõugetes olid edukamad Silvi-Mai Eerma Urve Rillo ja Hille Kirpu ees ning Villu Ojassalu, Ülo Kuusk ja Enno Eerma.

Naistest tegid kõik viis ala kaasa Maret Piirak ja Killu Vunk, meestest 82-aastane Friet Kool ning Peep Päll ja Avo Piirak. 

Olümpiapäev Võisikul

Võisiku külaseltsi Ewa korraldatud olümpiapäeval oli kõige rohkem osalejaid  (26) petangikuulide täpsusvisetes. Saskuhuvilisi oli 24, kuulitõukajaid ja kettaheitjaid 20.

Males sai rohkem võite Mait Rand, kabes Otto Ojassalu.

Saskus sobis kokkumäng paremini põltsamaalastel Vitali Topkinil ja Rein Rehal. 

Kohilast neli auhinnalist kohta

Eesti Spordiveteranide Liidu meistrivõistlustelt, mis peeti Kohilas, tõi Ülo Kuusk heidete-tõugete mitmevõistluselt koju kuldmedali.

Teise koha said võistlustel Urve Rillo ja Hille Kirpu, kolmanda koha Villu Ojassalu. 

OSKAR PURI

i

Lamp ja Vallimäe osalevad SEB Tallinna maratonil 

Pühapäeval peetaval SEB Tallinna maratonil osalevad ka Jõgevamaa sportlased Viljar Vallimäe ning Allar Lamp. Mõlemad mehed on end registreerinud pikale, 42,2 kilomeetri pikkusele distantsile.

Vallimäe viimane jõuproov oli augusti keskel Narva Energiajooksul, kus ta saavutas kolmanda koha. “Rada oli sellel aastal veel kergem kui kahel varasemal korral, ühtegi suuremat tõusu polnud, kuid selle eest olid mõned tuulised lõigud ja palav ilm. Tulemusega rahule ei jäänud, kuid nende jalgadega sel päeval kiiremini joosta ei saanud,” raporteeris Vallimäe oma blogis.

Palalt pärit Allar Lamp oli stardis möödunud pühapäeval Pärnus peetud Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksul, kus ta saavutas üheksakilomeetrisel distantsil 11. koha. Jooksu võitjale, keenialasele Ibrahim Mukungale kaotas Allar veidi alla kolme minuti.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus