Lühidalt

22. mälestusvõistlused

Pühapäeval, 26. mail algusega kell 11 toimuvad Põltsamaa ühisgümnaasiumi harjutusväljakul armastatud koolijuhi ja spordimehe Kalju Terase 22. mälestusvõistlused kergejõustikus. Soovist jällegi võistlema tulla on teatanud spordiveteranid pea- ja ülikoolilinnast, Mulgi- ja Järvamaalt ning mitmelt poolt mujaltki.

Meeldiv lõõgastus ja ajaviide

Põltsamaa piirkonnas on vähemalt kolm tosinat meest, kellele on saanud meeldivaks lõõgastumisviisiks lihtne kaardimäng sasku. Siinjuures on meeldiv tõdeda, et mitmedki mängijad on loobunud viinapitsist-õlletoobist, et tulla mängulaua taha erksana ja ilma promillideta, nagu näeb ette kodukord.

Tänavusel kevadsuvisel turniiril on kolme vooru järel 202 punktiga ülekaalukad liidrid Hillar Raudla ja Ants Juhandi, Aare Tederil ja Villu Ojassalul on 187 ning Ahto Kondil ja Mart Võsal 178 punkti.

VILLU OJASSALU

Nooruse mehed said Kärdlas võidu

Eelmisel laupäeval mängisid SK Nooruse mehed Hiiumaal Kärdla linnameeskonna vastu, kellelt õnnestus võtta 4:1 võit.

Jõgeva Nooruse mehed ei jätnud midagi juhuse hooleks ning avasid skoori juba mängu kaheksateistkümnendal minutil, mil Tauno Anvelt palli Kärdla väravasse põrutas. Anvelt jõudis kübaratrikini juba enne poolajavilet, kusjuures ta jõudis esimesel poolajal realiseerida veel kaks väravat.

Teist poolaega alustas Noorus vahetusega, mil Siim Tali asemel tuli väljakule A-klassi koosseisu mängija Andro Lepp. Viiekümnendal minutil suutis Hendri Tärnu kodumeeskonna skoori avada, kuid napilt kakskümmend minutit hiljem sündis Nikolai Roobi täpne löök ning seisuks sai 4:1 Jõgeva kasuks, millega kohtumine ka lõppes.

EILI ARULA

Põltsamaa/Jõgeva linnameeskond alistus Pärnule

Eelmisel kolmapäeval võõrustas Põltsamaa/Jõgeva jalgpallimeeskond Pärnu jalgpalliklubi. Skoor suudeti nulli peal hoida mängu esimesed paarkümmend minutit ning siis avas Pärnu väravatearve. Kahjuks ei jäänud see Pärnu poolt ainukeseks. Kümne minuti pärast oli seis juba 3:0 Suvepealinna vutipoiste kasuks.

Veerand tundi enne kohtumise lõppu, mil mäng oli suhteliselt kindlalt Pärnu kontrolli all, tegid nad korraga neli vahetust. Kümme minutit enne kohtumise lõppu suutis Targo Parkala lüüa Põltsamaa/Jõgeva võistkonna auvärava. Siiski panid lõpliku punkti kohtumisele pärnakad, lüües oma neljanda värava. Mõlemad võistkonnad teenisid mängu jooksul vaid ühe kollase kaardi. Pärnu rivistusest sai kollase kaardi Jaak-Peeter Oja rünnaku maha tõmbamise eest ning Põltsamaa/Jõgeva võistkonnast teenis vastase kinni hoidmise eest mängu viimasel minutil kollase kaardi Mikk Kesküla.