Lühidalt

Veteranid selgitasid meistrid 

Jõgevamaa veteranide meistrivõistlustel 64-ruudulises kabes tuli ettearvatult võitjaks Kaljo Siimer, kes kogus 14 punkti 18 võimalikust. Suurima üllatuse pakkus aga vanima osavõtja, nimeka spordiveterani Paul Evardi teine koht. Ta kogus võitjaga võrdselt punkte ja jäi turniiril ainsana kaotuseta. Pronksmedal läks 13 punktiga Kalle Lokile, järgnesid Heldur Laumets 11 ning Sulev Luht ja Kaarel Ots 10 punktiga. Naismängijaist oli parim Aime Laur.

Eeloleval laupäeval, 20. aprillil algusega kell 10 toimuvad spordihoones Virtus maakonna meistrivõistlused 100-ruudulises kabes.

JÕGEVA KABEKLUBI

Neli medalisti 

Põltsamaal Felixhallis läbi viidud vabariigi kõrgkoolide harrastusvõrkpallurite turniiril said Tartu Ülikooli võistkonnas esikohamedalid kaela Jõgeval Tiiu Õunapi juhendamisel mängu põhielemendid omandanud Este-Liin Margens, Gerli Pristavka ja Marjaana Raudmäe.

Meeskondadest võidutses Eesti Maaülikool, kus mängis silmapaistvalt Põltsamaa ÜG vilistlane Martin Uusküla. 

Naaberlinnad mängisid võrkpalli 

Põltsamaa linnavalitsuse ametnikud ja volikogu liikmed ning Renee Rajasoo sõpruskond mängisid Võhmas eelmisel pühapäeval võrkpalli. Ametnikud ja volikogu liikmed võitsid 3:0, kusjuures võitjaist olid tublimad heakorraspetsialist Riivo Lehiste ja volikogu kauaaegne liige Mart Joosep, kaotajaist aga abilinnapea Aare Järvik ning volikogu aseesimees Ago Vingissar.

Renee sõpruskond võitis 3:2 Viljo Prantsuse sõpruskonda. 

Üllatusvõit bridžis 

Eesti Spordiveteranide Liidu selle aasta meistrivõistlustel bridžis paaridele ja nelikutele tegi kaasa 64 mänguhuvilist, neist 22 pealinnast ja 12 Jõgevamaalt.

Paaridest võidutsesid tallinlased Enn Maalder ja Rein Toonekurg. Meie parimatena olid Lembit Kapp ja Ants Barot neljandad.

Viieteistkümne neliku seas said üllatusvõidu Kalle Ojassalu, Eduard Rumvolt, Ago Lindsaar ja Raivo Sikk, kes edestasid ühe punktiga Türit ja  kolme punktiga Tallinna Poskat, keda viimases voorus võideti 19:11. 

Igaüks on teretulnud! 

Allakirjutanu viib Kuningamäel koos sealse kardiklubi energilise eestvedaja Peeter Kallasmaaga järgmisel pühapäeval, 21. aprillil läbi lauamängude mitmevõistluse. Male- ja kabemänguga alustatakse kell 10, lauatennise ning koroonaga kell 14.

Eraldi arvestust peetakse naiste, noorte (kuni 16-aastased) ja meeste hulgas. 

Villu Ojassalu

blog comments powered by Disqus