Lühidalt

Minikadetid võistlustules

Tallinnas Eesti minikadettide (2000. aastal ja hiljem sundinud) meistrivõistlustel 100-ruuduses kabes läks kindel esikoht 2011. aastal vabariigi parimaks noorkabetajaks tunnistatud Maria Jõesoole (Nõmme Kabeklubi), kes alistas kõik oma seitse vastast. 10 punkti 14-st andis hõbemedali Rebeca Riisnale (Lasnamäe Male-kabeklubi) ning  võrdselt 9 punkti kogusid 4 võistlejat: Karmen Vagula (Nõmme), Merilii Jalg (Jõgeva Kabeklubi), Kaire Sepp (Lasnamäe) ja Marie Beres (Nõmme). Koefitsientide süsteem reastas nad toodud järjekorras.

JÕGEVA KABEKLUBI

i

Kõik osalenud said meene 

Põltsamaal on juba ligemale 40 aastat organiseeritult bridži mängitud. Nende aastate jooksul on manalateele läinud 20 unustamatut bridžisõpra, kelle mälestuseks korraldati turniir.

Sellel osales ka kahekordne kirimale maailmameister Tõnu Õim. Kõik 26 osalenut said meene, esimeste hulgas said neid valida Arnold Kivik-Hillar Sibul, Lembit Kapp-Ants Barot, Mart Jäger-Sulev Märss, Kalle Ojassalu-Jüri Mekšun ja Toivo Vähi-Jan Vilgats. 

Esmakordselt Tormas

Villu Ojassalu on ligemale 20 aastat korraldanud Põltsamaal, Lustiveres, Võisikul, Pajusis, Kamaris ja Võhmas aastaringselt perede ja sõpruskondade võrkpalliturniire.

Eelmisel pühapäeval sai taoline võistlus teoks ka Torma spordihoones.

Võitjaks tuli Võisiku küla Kuuri talu Juss Maureri sõpruskond, kus mängisid peale tema enese veel poeg Märt ja minia Maarika ning Kaja Toom, Ardo Rosin ja Anti Kivimets. Teise koha sai külalisvõistkond Kundast, kolmandaks tuli Torma spordijuhi Aarne Neimanni sõpruskond. 

OSKAR PURI 

Talimängudel üle 300 osaleja 

Põltsamaa jõe 31. talimängudest võttis osa 335 last, noorukit, täiskasvanut ja spordiveterani.

Eraldi märkimist väärib Pajusi vallavanema Reet Alevi vaprus juhtide kolmevõistlusel, kus tal meestega konkureerida tuli. Ta tegi kaasa ka mälumängus ja võitis esikoha jäähoki täpsusvisetes.

Juhtide võistlusel said enim punkte Imavere vallavanem Jüri Ellram, Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson ja Võhma abilinnapea Aare Järvik.

Üldarvestuses sai 57 punktiga I koha Põltsamaa linn. Järgnesid Põltsamaa, Kolga-Jaani, Imavere ja Pajusi vald, Võhma linn ja Puurmani vald, punkte vastavalt 54, 45, 43, 42, 36 ja 20. 

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus