Lühidalt

Nooruse neidudel üks võit ja üks kaotus

Möödunud nädalal pidasid Nooruse jalgpalliklubi neiud  rahvaliiga avakohtumise Tartus Fauna naistega, kus Jõgeva neidudel tuli väga võitluslikus mängus vastu võtta 3:0 kaotus. Mängu avavärav sündis penaltist kohtumise esimesel veerandtunnil ning kaks ülejäänud väravat löödi teisel poolajal.

Teise kohtumise pidasid Nooruse neiud sel esmaspäeval, kus ülirasketes ilmaoludes astuti koduväljakul vastu FC Elva naistele. Kohtumine kujunes äärmiselt tasavägiseks ja Elval oli palju võimalusi kohtumine võita, kuid Nooruse neiud realiseerisid ühe vähestest võimalustest ning mängu lõppseis jäi 1:0 Nooruse kasuks. Kohtumise võiduvärava lõi Sandra Sõber.

Nooruse mehed said Tartu käest “sauna”

Pühapäeval kohtus Jõgeva SK Noorus 96 Tartu Quattromed jalgpallivõistkonnaga. Külmalinna palluritel tuli vastu võtta suureskooriline kaotus.

Kohtumise avavärav  sündis kahekümne kolmandal minutil, mille realiseeris Tartu ründaja Timo Teniste. Viis minutit hiljem tegi SK Noorus sunnitud vahetuse: Mario Tikerberi sai vigastada ning tema asemel tormas väljakule Asso Nettan. Samas ei raugenud tartlaste hoog ning poolaja lõpus oli seis 2:0 Nooruse kahjuks.

Teisel poolajal suutis Jõgeva auvärava lüüa vahetusest mängu tulnud Asso Nettan, kuid tema sooritus jäi ka Nooruse viimaseks. Tartlased lõid Nooruse värava palle täis ning kohtumine lõppes Tartu 8:1 võiduga. Jõgeva treener Igor Orlov nentis, et tartlased olid nende meestest juba füüsiliselt üle ning mängutempo oli Jõgeva Nooruse mängijate jaoks liialt suur. Praeguseks on Jõgeva Noorusel kaheksast kohtumisest kuus võitu ja kaks kaotust.