Lühidalt

Seeriavõistluse etapil oli võidukas Maldon Haljas

Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse teisel etapil oli võidukas kundalane Maldon Haljas 13 punktiga 18-st,edestades sama arvu punkte kogunud Enno Eermat ja tartlast Algo Laidveed. Esikolmikule järgnesid Sulev Luht 12, Kaljo Siimer 11 ja Kaarel Ots 10 punktiga. Maldon Haljas tõusis 27 punktiga liidriks ka kahe etapi kokkuvõttes, talle järgnevad Enno Eerma, Kaljo Siimer, Sulev Luht ja Kalle Lokk.

Enn Rüütsalu mälestusturniiri II etapil Tallinnas oli võidukas Arvo Koppel 16 punktiga, järgnesid Janek Mäggi ja Villem Lüüs 12 ning Uno Plakk 11 punktiga. Minikadettide Eesti meistrivõistlustel oli Ly Möller 8.

JÕGEVA KABEKLUBI

Viimane võimalus jõuda finaali

i

Eeloleval pühapäeval mängitakse Jõgeval Eesti Loodusjää Hokiliiga lohutusturniir, mille võitja kindlustab endale koha teistkordselt toimuva liiga finaalturniiril.

Nelja meeskonna turniiril üritavad viimast finaalipääset tsooniturniiridel teise koha saanud meeskonnad Jõgeva Jõud, HC Saku II ja MC Äksi. Neljandana peab neile lisanduma tsoonides kolmandaks tulnud meeskondade vahelise lisaturniiri võitja, kuid turniir toimub alles eeloleval laupäeval. Seal mängivad kaasa Rõuge, Pärnu ja Aruküla meeskond.

Jõgeva Jõud pidi tsooniturniiril leppima teise kohaga pärast seda, kui ka Tamsalus peetud Kesk-Eesti tsooniturniiri teises ringis tunnistati HK Uudeküla paremust. Vabariigi sünnipäeval Uudekülas toimunud turniiril kohtus Jõgeva meeskond kohe avavoorus HK Uudekülaga, kellele kaotati avaringis kodujääl 2:3.

Nüüdki algas mäng täieliku ebaõnnestumisega, sest jäädi kaotusseisu koguni 0:3. Vastastel õnnestus pea iga rünnak, seevastu Jõgeva meeskond ei suutnud kuidagi pealeviseteni jõuda. Siiski suudeti mängu veel tagasi tulla. Raul Kivi ja Alon Pärlini visetest kahanes kaotusseis 2:3-le. Uudeküla pääses ette veel 4:2, kuid Jõgeva suutis veel ühe värava tagasi visata. Viimased viis minutit rünnati kõvasti, kuid viigiväravani siiski ei jõutud ja aeg lausa sulas käest. Taas ei suudetud realiseerida ka bullitit. Lõpuvile tähistas HK Uudeküla 4:3 võitu. 

Teises mängus võitis Jõgeva kindlalt 7:0 Pärnu meeskonda, kuid abi oli sellest vähe. HK Uudeküla ja Pärnu mäng turniiri viimasena oli üllatavalt tasavägine. Pehmel jääl toimunud mängus asus Pärnu 1:0 juhtima. Alles viimastel minutitel õnnestus väljakuperemeestel saavutada raske 2:1 võit.

Kesk-Eesti tsooniturniiri järjestus kujunes selliseks (mängud, võidud, viigid, kaotused, väravate suhe, punktid):

1. HK Uudeküla             4          4          0          0          16:8      8

2. Jõgeva Jõud               4          2          0          2          17:10    4

3. Pärnu                        4          0          0          4          6:21      0

Nii peab Jõgeva lootma pühapäevasel turniiril sellele, et kodujääl võidetakse lohutusturniir ning jõutakse loodusjää liiga finaalturniirile. Siis on veel kõik võimalik, isegi liiga võitmine. 

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus