Lühidalt

SK Pedja neljas võit

Jõgeva SK Pedja jäähokimeeskond sai Virumaa hokiliigas tabelisse neljanda võidu, kui Uudekülas alistati sealne hokiklubi 9:1 (4:0, 5:1). Jõgeva meeskonna resultatiivsemad mängijad olid Ervin Narits 6 (3 + 3), Jüri Narits 5 (3 + 2) ja Alon Pärlin 3 (2 + 1).

Möödunud pühapäeval pidi samas toimuma Loodusjää liiga Kesk-Eesti grupi teine ring, kuid kehva ilma tõttu lükati see turniir korraldajate palvel 24. veebruarile.

IMRE ERIMAA

Maakonnas lõppes põhiturniir

Maakonna jäähoki meistrivõistlustel lõppes põhiturniir, kus Jõgeva vald alistas viimases mängus 6:1 Põltsamaa meeskonna. Kohtumine lõppes teise poolaja keskel, kui osa Põltsamaa meeskonna mängijaid väljakult lahkusid. Kas kohtuniku verbaalse ründamise eest järgnevad nüüd ka samasugused karistused nagu hiljuti määrati Eesti Jäähoki Liidu poolt Olle Sildrele, pole veel teada.

Põhiturniiri tabeliseis kujunes selliseks:

1. Jõgeva linn 6 punkti (20:7), 2. Jõgeva vald 4 (13:5), 3. Põltsamaa 2 (6:15), 4. Noorus 0 (4:16). Kahe tugevama vahel toimub nüüd finaalseeria kolme võiduni.

IMRE ERIMAA

Tähe esindusmeeskond pidi üle pika aja leppima kaotusega

Möödunud reedel peeti spordihoones Virtus Eesti saalihoki meistrivõistluste viieteistkümnenda ringi kohtumine, kus JSK Selver/Tähe meeskond jäi alla valitsevale meistrile, SK Augur/Wasteland meeskonnale.

Kohtumise alguses läks SK Augur kahe väravaga ette, kuid kodumeeskond rebis end järele, lõpetades esimese kolmandiku 2:3 kaotusseisus. Teise kolmandiku alguses suutsid Tähe mängijad viigistada ning hiljem ka edu kasvatada, kuid kolmandiku lõpus suutsid valitsevad meistrid oma sõna maksma panna ning kohtumise 4:4 viigistada.

Viimasel kolmandikul teenis kaheminutilise karistuse Tanel Soidla ning SK Auguri võiduvärav visati sekund enne Soidla karistuse lõppemist. Kohtumise lõpus ei suutnud kumbki meeskond väravat visata, karistuse sai Tähe rivistusest veel kord Tanel Soidla ning Auguri meestest Mikko Järvi. Kohtumine lõppes Auguri 5:4 võiduga. Tähe mängijatest oli parim Mario Paulus, Auguri meeskonnast Antti Sihlman.

Tähe U15 koosseis kaotas ja U11 võitis

Tähe saalihoki noortekoosseisud pidasid möödunud nädalal Eesti meistrivõistluste kohtumisi, kus U15 vanuseklassi poisid pidid vastu võtma kaks kaotust ning U11 koosseis suutis võtta kaks võitu.

U15 vanusegrupi lõuna regiooni mängud peeti Imaveres, kus Jõgeva võistkonna esimeseks vastaseks oli EMÜ SK võistkond, kellele jäädi alla 2:3. Teises kohtumises jäädi 5:6 alla Paide-Järva SHK võistkonnale. Siiski ei katkesta need kaotused Tähe 97 koosseisu meistrivõistlusi, sest kokkuvõttes saadi põhiturniiril teine koht ning veerandfinaali vastaseks on Jõgeva võistkonnal Tamsalu EBE. Põhiturniiri resultatiivseim oli Tarvo Kivisilla.

U11 vanusegrupi Tähe võistkond suutis võtta kaks ülekaalukat võitu. Mõlemad kohtumised mängiti EMÜ SK vastu. Esimese kohtumise võitsid Tähe poisid 6:1 ning teise 10:2. Põhiturniiril saavutas JSK Selver/Tähe 01 võistkond kolmanda koha ning veerandfinaali vastaseks on jällegi EMÜ SK võistkond. Tähe U11 kooseisu põhiturniiri resultatiivseim mängija oli Ermo Narits.