Lühidalt

Peeti uusaasta võrkpalliturniir 

Põltsamaa traditsioonilisest uusaasta võrkpalliturniirist võttis osa kuus nais- ja kaheksa meeskonda, neist enamik Tallinnast ja Tartumaalt. Naiskondadest kaitses mullust esikohta Tähtvere vald. Teine oli spordiklubi Tempo, kolmas spordiklubi Kramp pealinnast. Mustvee naiskond sai viienda koha ja Põltsamaa jäi kuuendaks. Meeste finaalmängus võitsid Tartu Ahjusepad Ülenurme valda, kolmandaks tuli Põltsamaa sõpruslinna Skrunda meeskond, kellele järgnes Põltsamaa noortemeeskond. 

Avavõistlused peetud 

2012. aasta avavõistlustel bridzhis paaridele Jõgeval Madise majas olid edukamad Ruus-Vähi ja Kivik-Sibul Jõgevalt ning Karp-Barot Aidust. Põltsamaa piirkonna talvistel saskuvõistlustel jõudsid esikolmikusse Vares-Alliksaar Võhmast, Aren-Orgusaar Kolga-Jaani ja Soolepp-Simon Pajusi vallast. Kokku oli mängijaid 40.

OSKAR PURI

Kabetajad alustasid
Kabetajail algas aasta Jõgeva Kabeklubi seeriaturniiri avaetapiga. Põhiturniiri võitis Urmas Paluoja (Lasnamäe MKK), kes, nagu ka teiseks jäänud kundalane Maldon Haljas, kogus 12 punkti 16-st. Uno Plakk ja Enno Eerma kogusid punkti vähem, esikuuikusse jõudsid veel Kaljo Siimer 9 ja Kalle Lokk 7 punktiga.
Noortest võitis täisedu 16 punktiga tartlane Marko Tamme. Mullune noorte seeriaturniiri võitja Jakko Koort kogus 13, Ramiid Vahemets Tartust 12 ning jõgevlased Aigar Tamm ja Rando Koll 8 punkti, esikuuiku lõpetas 6 punktiga Ly Möller.
Laupäeval, 14. jaanuaril algusega kell 10 toimub Kurista Lasteaed-Algkoolis 42. Kurista turniir, mille korraldab Sulev Luht.
JÕGEVA KABEKLUBI  

Tähe duubelmeeskond ja naised kaotasid 

Möödunud nädalal pidasid Eesti meistrivõistluste kohtumisi ka Tähe II ja naiste võistkond, kuid mõlemad koosseisud pidid paraku leppima kaotusega. Tähe II oli vastamisi Bändidos Team Exeliga, kus tasavägises mängus jäi siiski peale Bändidos Team. Avakolmandikul jõudsid ühe väravani Bändidose mängijad, Tähe väravat visata ei suutnud. Bändidose mängijad kasvatasid oma edu ka teisel kolmandikul, mil visati veel üks värav. Viimasele kolmandikule mindi Bändidose 2:0 eduseisult. Tähe mängijad püüdsid küll kohtumisel ohje enda kätte võtta, kuid lõppkokkuvõttes tuli neil siiski leppida 3:2 kaotusega.

Tähe naiste võistkonna vastaseks oli SK Saku Fortuna, kes oli Tähe neidudest peajagu üle. Saku mängijad viskasid Tähe väravasse kümme palli ning Tähe neiud suutis kogu kohtumise jooksul vastata vaid kahega. Tähe väravate autoriteks olid Inna Mahhova ja Kettu Klaarman, võistkonna parimaks tunnistati Moonica Kaljund.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus