Lühidalt

Huvitavad kohtumised pallimurul

Lastekaitsepäevale pühendatud sportlikel jõuproovidel Põltsamaal, mille organiseeris Rahvaliidu spordinõukoda, võistlesid lapsed õhupüssist laskmises, noolte täpsusvisetes ning petankis. Terasema silma ja käega olid Taavi Arula, Kristjan Epro, Martin Kuusk, Mikk Kesküla ja Sander Nool.

Peeti kaks huvitavat kohtumist jalgpallimurul. Põltsamaa linna aktiivsemad rahvaliitlased (?Epud?) kohtusid Põltsamaa Spordikooli I-II klassi poistega. Naistest lõid kaasa Margi Ein, Merle Mölder, Heli Kalberg, Anne Mölter, Marika Ciemgalis, Ester Rumask, Heini Kaasik, Sirje Pööra ja Reet Loova. Poistel tuli tõsiselt pingutada, et saada 3:2 võit.

Teises kohtumises olid vastamisi Riigikogu liikmed Mart Opmann ja Koit Prants, Tabivere vallavolikogu esimees Kajar Lember, Adavere Põhikooli direktor Rein Uusmaa, Taavi ja Tanel Pirk Pala vallast, Margi Ein ja Heli Kalberg, Põltsamaa kandist aga Merle Mölder, Jaan Sutt, Kuno Ämarik, Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson, Villu Ojassalu, Heikki Kikkas ja Viljo Emajõe.

Võrdlemisi kiiretempoline kohtumine lõppes Põltsamaa piirkonna rahvaliitlaste 2:0 võiduga.

 

Finalistid selgunud

Maakonna XI suvemängude eelringi kohtumistest jalgpallis ja naiste võrkpallis pääsesid auhinnaliste kohtade pärast võistlema Põltsamaa linna, Jõgeva, Tabivere ja Palamuse valla jalgpallurid ning Jõgeva linna Torma, Põltsamaa ja Palamuse valla naisvõrkpallurid.

XI suvemängud peetakse 11. juunil Põltsamaal. Võisteldakse veel tänavakorvpallis, kergejõustikus, juhtide mitmevõistluses, kanuusõidus, somomaadluses, soome kurnis ja petankis. Mullust üldvõitu kaitseb Põltsamaa linn.

 

Jälle Kuuri talu võit

Merle ja Meelis Lintsi poolt korraldatud selle suve esimesel talu- ja linnaõuede võrkpalliturniiril Põltsamaal oli jälle edukaim Võisiku küla Kuuri talu võistkond.

 

Seekord võidukad Sutt ja Ojassalu

Juunikuu esimese neljapäeva õhtu bridziturniiril paaridele võidutsesid Jaan Sutt-Villu Ojassalu, kogudes kuus punkti rohkem kui Eesti Spordiveteranide Liidu ja maakonna selle aasta meisterpaar Viirelaid-Kapp ning 11 punkti rohkem kui kolmandaks jäänud Meerits-Sikust.

16. juunil toimuvast turniirist on lubanud osa võtma tulla ka bridzisõbrad Suure- ja Järva-Jaanist, Võhmast, Koerust ja Paidest.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus