Lühidalt

Jõgevale toodi hõbe

Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel 64-ruudulises kabes oli osalemas viis kolmeliikmelist võistkonda. Hästi mängis Jõgeva kolmik, kes  sai kirja 9,5 punkti ja tuli 10,5 saavutanud Narva järel teisele kohale. Kolmas oli Tallinna trio.

Meie Edo Jaanuska kogus 3,5, Rein orav 2,5 ja Ärni Aia 3, 5 punkti.

SULEV LUHT

SK Noorus hoiab tabelis kolmandat kohta

Jalgpalliklubi Jõgeva SK Noorus 96 püsib jätkuvalt kolmanda liiga lõuna tsoonis kolmandal kohal, laupäeval mängiti Jõgeva aleviku staadionil Põlva Lootosega viiki.

Laupäeval aleviku staadionil peetud kohtumises suutsid külalised Jõgeva meeskonda kohe mängu alguses ebameeldivalt üllatada. Nimelt lõi Põlva Lootose mängija Alari Kukk palli nende väravasse juba viiendal mänguminutil. Järgneva poole tunni jooksul ei toimunud midagi erilist, kuid 35. minutil teenis avavärava löönud Kukk kollase kaardi.

Ka vaheajale mindi Põlva 1:0 eduseisult. Kohtumise 55.  minutil teenis Jõgeva võistkonna ründaja Mairo Tikerberi penalti ning lõi ise palli ka kindlalt Lootose väravasse. Seis oli 1:1  viigis. Siiski ei kaotanud kohtumine oma tempot. Normaalaja lõpuminutitel õnnestus avavärava autoril Alari Kukel teenida endale teinegi kollane kaart, mis võrdus punasega, ning mees oli sunnitud väljakult lahkuma. Põlva meeskond jätkas kohtumist vähemuses. Veel enne mängu normaalaja lõppu suutis punase kaardi teenida Jõgeva Nooruse mängija Mario Tikerberi ning viimased mänguhetked mängisid mõlemad meeskonnad üheksakesi. Järgmisena kohtub SK Jõgeva Noorus 96  sel pühapäeval võõrsil Tartu Ülikool Fauna meeskonnaga.