Lugu virtuaalpoisist

Kadri Paldra idee järgi ja tema lavastajakäe all valminud lavaloos tekib kahel tüdrukul Elisel ja Tanjal mõte luua oma ühisele sõbrannale Isabelile unistuste kutt, virtuaalpoiss ehk poiss, keda tegelikkuses olemas ei ole. Vastused küsimustele, kas see plaan toimib, kas tüdrukute sõprus jääb püsima, kes leiab oma õnne ja mis saab Rivost, kellel seni on olnud silmi vaid Isabeli jaoks, leiab igaüks enda jaoks lavastust jälgides.

Lavalugu kõneleb sellest, kui raske on vahel hinnata inimest, kes on alati olemas, ning sellest, et inimesed ei näe õnne enda ümber, vaid üritavad seda leida kaugemalt, vahel koguni
olematusest. See on lugu unistuste täitumisest ja täitumata unistustest, reetmisest ja pettumistest, sõpradest, kes otsivad ennast ja oma kohta elus.

Lavastuses teevad kaasa Gunnar Svarval või Tarmo Tammekivi (Rivo), Moonika Kungla (Elis), Ulrika Tolberg (Isabel), Kadri Paldra (Tanja), Tauri Raidsalu, Peep Maasik või Silver Kaljula (väikevend). Lavastus on soovitatav noortele alates 12. eluaastast.

Põltsamaal eelneb ?R.E.I.Ti? etendusele kell 11 veel lasteetendus ?Punamütsike?. Jõgeva lapsed on seda igihaljast muinaslugu juba näinud.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus