Lõuna-Eesti pereatraktsioonid kutsuvad avastusretkele

Juunist käivitub 8 populaarseima külastuskeskuse vahel suvine koostöökampaania, mis kutsub peresid turvaliselt Eestimaal puhkama ja avastama vahvaid Lõuna-Eesti pereatraktsioone.
Koostööprojekt koondab
8 peredele suunatud Lõuna-Eesti külastuskohta, mis soodsama piletihinnaga motiveerivad planeerima suvepuhkust just kodumaal ja külastama erinevaid keskuseid. Kampaanias osalevad Jääaja Keskus, Vudila Mängumaa, Eesti maanteemuuseum, AHHAA teaduskeskus, Kalevipoja Koda, Sangaste mõisa ringtall, Palamuse muuseum ning Vastseliina piiskopilinnus.
Kampaania raames loodi templikaart, mille pere saab esimesest külastuskohast perepileti ostuga kaasa. Järgmised kohad on templikaardi ettenäitamisel juba 20% soodsamad.
„Templikaart annab hea võimaluse tulla soodsamalt taas oma lemmikmuuseumisse või -keskusesse. Samas koondab kampaania piisava hulga ägedaid kohti, mida avastama minnes annab ainuüksi sõit mööda Lõuna-Eesti kaunist kuppel-maastikku erakordse ja seiklust täis lisandväärtuse,“ avas ideed EMm külastusvaldkonna juht Liina Nurmine.
Templikaardi kampaania algab 1. juunist ning kampaanias osalevaid kohti on võimalus külastada soodustuse alusel 2021. aasta lõpuni.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus