Lõppes sisepetangi seeriavõistlus

Esmakordselt toimus Jõgevamaa sisepetangi seeriavõistlus, mis korraldati Põltsamaa ühisgümnaasiumis. Plaanis oli korraldada seeriavõistlus kolmeetapilisena, kuid saime teha ainult kaks etappi.


Esimene etapp toimus 23. jaanuaril individuaalvõistlusena, kus osales 13 mängijat. Võitjana väljus Epp Hoovi, kes võitis finaalivastaseid kindlalt 9 : 4. Teise koha mäng oli tasavägine: Uno Allikhein võitis 9 : 8 Vaige Anti.
Teine etapp oli paaride võistlus, paarid moodustusid esimese etapi tulemuste põhjal. Teisel etapil osales 12 mängijat. Võistlus oli tasavägine: kolm paari kogusid neli võitu ja ühe kaotuse. Paremusjärjestuse määras omavaheliste mängude võidetud ja kaotatud punktide vahe. Võitsid Elvi Bender ja Uno Valdmets, neile järgnesid Aleksander Grigorjev ja Arvo Orgusaar ning kolmanda koha saavutasid Vaige Ant ja Maire Haava.
Seeriavõistluse kokkuvõttes jäid esikohta jagama 93 punktiga Epp Hoovi ja Uno Valdmets, kolmanda koha saavutas Vaige Ant 90 punktiga, talle järgnesid Arvo Orgusaar 89 punkti, Uno Allkhein 88 punkti ja Elvi Bender 86 punktiga. Parimaid autasustati karikate ja medalitega.
Petangimängijad tänavad Põltsamaa valda, Põltsamaa ühisgümnaasiumi ja Eesti Kultuurkapitali toetuse eest.
Hooaeg jätkub treeningutega igal teisipäeval ja neljapäeval kell 17 Põltsamaa ühisgümnaasiumi petangiväljakul. Suvise seeriavõistluse esimene etapp toimub 11. juunil kell 18 kolmikutele (kolmikud loositakse kohapeal). Juhend asub aadressil jslkalju.ee.

UNO VALDMETS,
peakohtunik

blog comments powered by Disqus