Lõppes esimene ühishooaeg

Jõgeva ja Torma võrkpallitüdrukutel lõppes esimene ühishooaeg Tartus toimunud U-16 vanuseklassi tütarlaste Eesti meistrivõistluste II finaalturniiriga. Turniiril osales seitse võistkonda: Olerex/Veski Mati Tartu, Palusalu SK/Tallinna Spordikool, Jõgeva/Torma, Viljandi Spordikool II, Narva Spordikool Energia, Kohila VK/E-Service/Briketipoisid OÜ ja Pärnu Spordikool I.


Mängiti meistrivõistluste kohtadele 9.-15. Meie tüdrukud saavutasid Tartus kolmanda koha, mis üldkokkuvõttes annab hooaja kokkuvõttes igati tubli 11. koha. Meist tahapoole jäi 22 võistkonda.

Ühises võistkonnas mängisid Karoliina Kask, Kristin Pütsepp, Helina Rääk, Kaisa Neimann, Evelin Karu, Doris Piik, Marili Aru ja Marite Manglus. Samad mängijad osalesid ka U-18 Eesti meistri- ja karikavõistlustel. Seal mängisid lisaks eespool nimetatutele veel Anette Välb, Liis Urvik ja Kairin Tammel.

Lõppenud hooajale tagasi vaadates võime tõdeda, et eelmisel suvel tehtud otsus ühendada Jõgeva ja Torma võistkonnad oli õige ja vajalik. Kuna treeneritel oli nüüd võimalus valida, keda mängu panna, keda varusse jätta, siis tekkis võistkonna sisene konkurents, mis pani mängijaid rohkem pingutama. Iga turniiriga muutus tüdrukute mäng stabiilsemaks ja treenerid said järjest rohkem mängijaid kasutada.

Meie rünnakuliidriks kerkis Karoliina, kaitses oli asendamatu libero kohta mängiv Kristin, sisemängija Kaisa üllatas vastaseid igas geimis kavalate „hanitustega“.

Hooaja jooksul mängiti peale EVF tiitlivõistluste veel mitmetel turniiridel. Põlvas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel, kus osales kogu Eesti paremik, saavutati 4. koht. Jõgevamaa meistrivõistlustel võitsid U-14 ja U-18 vanuseklassis SK Torma Sport, U-16 ja U-20 vanuseklassis Jõgeva Serv.

AARNE NEIMANN

blog comments powered by Disqus