Lohusuus esitati umbusaldusavaldused vallavanema ja volikogu aseesimehe vastu

Lohusuu vallavolikogu hakkab 7. detsembril arutama umbusaldusavaldusi nii vallavanem Aare Järvikule kui vallavolikogu aseesimehele Tarmo Tomsonile, kes ühtlasi on ka revisjonikomisjoni ja majanduskomisjoni esimees.

Istungil teatas vallavanem Aare Järviku vastu algatatud umbusaldusavalduse koostamisest volikogu liige Tarmo Tomson. Samuti olid umbusaldusavaldusele alla kirjutanud volikogu esimees Aivar Altmäe ja volikogu liikmed Marju Soop, Andrei Eero, Vitali Ossipenko. Viis volikogusse kuulujat moodustavad volikogus koalitsiooni ja nende ettepanekul kandideeriski Aare Järvik vallavanemaks Ta valiti ametisse möödunud aasta 15. detsembril. Järviku umbusaldamise põhjuseks tuuakse koostöö puudumist volikoguga.

Volikogu liikmed Einar Hinno, Toivo Kivi ja Anneli Kaasik esitasid aga umbusaldusavalduse volikogu aseesimehe ja revisjonikomisjoni esimehe ning eelarve- ja majanduskomisjoni esimehe Tarmo Tomsoni vastu. Tomsoni umbusaldamise põhjuseks tuuakse ametivõimu kuritarvitamist ja soovimatust ning suutmatust hoida lahus tegevus Lohusuu vallas ja äriühingus.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus