LMStudio ? mitte lihtsalt ilusalong

Miks on Jõgevale veel ühte salongi vaja? Lea Metsmees, salongi omanik: “Minu elustiil on selline. Armastan oma eriala ja soovin Jõgeval pakkuda salongi, mis ehk ei ole päris tüüpiline ja ühtlasi on iga uue asja loomine või käimalükkamine ka enda proovilepanek. Ma ei oska tegevusetult olla ja ikka ja jälle võtan uued väljakutsed vastu. Meie vastne kollektiiv koosneb inimestest, kes moodustuvad toreda ja hästitoimiva koosluse ning tahavad kliendile parimat pakkuda.?

Lea sõnul on turul ruumi kõigile, sest omad kliendid on juba olemas ja kindlasti on ka uued oodatud. Eesmärk ei ole kellegagi konkureerida, vaid teha oma tööd hästi, pakkuda kliendile mõnusat olemist ja sõbralikku teenindust, nii et klient ikka ja jälle sooviks tagasi tulla.

Eesmärk pole konkurente kritiseerida ja alahinnata, vaid tuleb üles leida oma tugevad küljed ? neid näidata ja arendada.

Klassikaline valge

Lea Metsmehe sõnul lähtus ta salongi värvigamma valikul sellest, et valge on klassikaline, ilus ja lihtne värv. Lisatud detailidega saab ruumi elavamaks muuta ja vajadusel ka hoopis teist ilmet anda. Kokku on soovitud panna nii uut kui vana, kindalt läbivat stiili ei ole. Sisenedes võtab klienti vastu administraator Avo Rehtla ja kindlasti tõmbad pilku ka puittaladega lagi. Samas ruumis saab olema tulevikus võimalus kohalikel kunstnikel oma töid eksponeerida ja müüa. Harrastuskunstnikuna on Lea soov pakkuda unikaalset võimalust ? ühendada ilusalong ja kunstisalong. Seega tasub kunstnikel Leaga ühendust võtta ja oma töid pakkuda.

Loomulikult on LMStudios olemas harjumuspärased iluteenused. Juuksurid Lea Metsmees, Jaano Guske, Jaanika Vint ja Ellen Põder on oma ala profesionaalid ja kindlasti paljude klientide poolt armastatud ja tunnustatud. Juuksurid kasutavad tunnustatud firma Wella vahendeid ja Wella värvid on kindlasti ühed parimad.

Heli Ant teeb tööd firma M!Yoshi toodetega, nimelt selle firma geeliga saab paigaldada suurepärased geelküüned. Kel aga soovi lasta teha maniküüri või pediküüri, siis selleks kasutab Heli Alessandro nimelise firma tooteid. Samuti saab lasta värvida ripsmeid ja kulme ning ka kulme korrigeerida.

Kosmeetik veel puudu

Esialgu ei ole veel kahjuks kosmeetikut, kuid kui leidub keegi, kes piisavalt õpetust-koolitust-kogemust saanud inimene, siis LMStudiol on tööd pakkuda!.

Salongi teeb kindlasti omapäraseks spordisaali olemasolu. On ju kindlasti päris mitmeid naisi ja miks mitte ka mehi, kes pelgavad minna spordisaali. Ruum on piisavalt suur ja võimaldab läbi viia näiteks võimlemistreeninguid. Diplomeeritud treener Maiu Veltbachi juhendamisel hakkavad toimuma Pilatese treeningud. Edaspidi on võimalik läbi viia ka jõusaali treeninguid, mis peaks eriti meeldima neile, kes soovivad pisut privaatsemat ja rahulikumat õhkkonda kui näiteks Virtuse või Kuremaa spordikompleksi jõusaalides. Paraku ju naised eriti meestega koos raua kallale rassima ei kipu ja nii ongi salongis mõnus võimalus harjutada. Kui aga keha kangeks jäänud või soovitakse mõnusat massaa?i , see võib arvestada Annika Järvesaarega, kes oma tööd tunneb.

Niisiis ? see kevad tuleb teisiti ja huvitavalt ? 8.märtsil kell 19 avatakse uus salong LMStudio. Lähiajal peaks valmima ka kodulehekülg, et oleks võimalik tutvuda salongi ja seal pakutavate teenustega.

TIINA SÄÄLIK

blog comments powered by Disqus