Lions-klubid toetavad nägemispuudega lapsi

Jõgeva LC liikmed kogusid ettevõtmise ?Saa nägijaks? raames annetusi nii oma tutvusringkonnast kui ka inimestelt, kellega ühes või teises paigas juhuslikult kokku saadi.

?Mul ja mu klubikaaslastel oli rõõm kogeda kaaskodanike positiivset suhtumist. Abistajad pälvivad ?lõvide? igakülgse lugupidamise. 100 krooni annetamisel kingime neile rukkilillemärgi ja 50 krooni annetamisel magnetmärgi,? lausus LC Jõgeva sekretär Vahur Kukk.

Tema sõnul on klubi liikmetest põhitööst vabal ajal agaramad annetuste kogujad olnud tailtwister Kalle Piiskoppel ja president Sulev Schasmin.

?Nende ?lõvide? poole võib annetamissooviga julgesti pöörduda ka edaspidi. Veel on vaegnägijate ja pimedate laste toetamiseks võimalik annetada tööpäeviti kella 8-17 Jõgeva maavalitsuses,? ütles Vahur Kukk, kelle poole tasukski annetada soovijatel pöörduda. Tugeva nägemispuudega laste toetuseks on võimalik teha ka pangaülekandeid, milleks täpsema informatsiooni saamiseks tuleks pöörduda Jõgeva LC laekuri Vello Ründva poole (tel 776 0084).

Raha, mis Lions-klubide liikmete eestvedamisel raske nägemispuudega laste toetuseks kogutakse, kulutatakse Tartu Emajõe kooli vaegnägijatest laste ning Tallinnas asuva Heleni kooli pimedate laste toetamiseks ning vastsündinute silmapõhjauuringuteks mõeldud aparaadi ostmiseks Ida-Tallinna Keskhaiglale.

?Kindlasti kasutame osa annetustega kogutud rahast ka Jõgevamaal elavate tõsiste nägemisraskustega laste toetamiseks,? lausus LC Jõgeva president Sulev Schasmin.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus