Linnavolikogu moodustas ühinemisläbirääkimisteks komisjoni

 

Jõgeva linnavolikogu moodustas ühinemisläbirääkimiste pidamiseks Jõgeva vallaga seitsmeliikmelise komisjoni. Linnavolikogu esimehe Meelis Pauklini sõnul valiti komisjoni volikogus esindatud poliitiliste jõudude eestvedajad, samuti linnavalitsuse ja volikogu juhid. Nendeks on Reformierakonna, Keskerakonna, Rahvaliidu ning Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioonide esimehed Raivo Meitus, Aare Olgo, Airi Rütter ja Priit Põdra, linnapea Kalmer Lain ja abilinnapea Mihkel Kübar. Volikogu juhtkonda esindab Meelis Pauklin.

“Teavitame valda läbirääkijate delegatsiooni moodustamisest ja lähiajal lepime kokku aja esimeseks kohtumiseks,” ütles Pauklin.

Jõgeva vallavolikogu esimees Aivar Kokk avaldas arvamust, et  see linnavolikogu samm aitab ühinemistemaatikaga edasi  minna ja konkreetsematele seisukohtadele jõuda.

“Vald moodustas ühinemisläbirääkimisteks komisjoni mõned nädalad tagasi. Sinna kuuluvad samuti volikogus esindatud valimisliidu ja erakondade esindajad ja omavalitsusjuhid.  Ootame huviga, mil Jõgeva linn teatab soovist läbirääkimisi alustada. Kõikide eelduste kohaselt võiks esimene kohtumine teoks saada juba novembris,” ütles vallavolikogu esimees.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus