Linnavolikogu kehtestas avalike ürituste korraldamiseks kindlad nõuded

 

Möödunud neljapäeval peetud istungil kinnitas Jõgeva linnavolikogu kindlad nõuded avalike ürituste korraldamiseks Jõgeva linnas.

Jõgeva linnavalitsuse kultuuritöö peaspetsialist Hele Kull ütles teemakohast eelnõud tutvustades, et seni puudus Jõgeval kindel kord avalike ürituste korraldamiseks, sündmuste organiseerijate kogemused  on aga erinevad ja sageli tullakse ettevõtmisi läbi viima ka kaugemalt. Kindlatest nõuetest tuleb kinni pidada ka kõrgendatud turvariskiga ürituste puhul.

Neid ja mitmeid teisigi asjaolusid silmas pidades tuli hakata koostama eeskirju avalike ürituste korraldamiseks ja need volikogule kinnitamiseks esitada.

Kulli sõnul tuleb avalikke üritusi korraldada soovijatel esitada taotlus linnavalitsuse kantseleisse, kust see saadetakse edasi temale kui kultuuritöö peaspetsialistile.

“Avalike ürituste korraldamise eeskirjade koostamisel andsid Jõgeva linnavalitsusele asjakohast nõu ja soovitusi Jõgeva politseijaoskonna juht Ivar Dubolazov, SA Jõgeva haigla juhataja Peep Põdder ja Jõgevamaa päästeosakonna juhataja Jüri Alandi,” ütles Hele Kull.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus