Linnapäevad algavad juba neljapäeval

Jõgeva linnapäevad algavad juba neljapäeval, kui kell 14  kõiki kirjanduslikul omaloomingukonkursil “Betti Alveri jälgedes 2009. Väikelinna meeleolud” osalenuid ja juhendajaid Betti Alveri muuseumi konkursi pidulikule lõpetamisele oodatakse.

Jõgeva Linnaraamatukogu, Betti Alveri Muuseumi ja Betti Alveri Fondi korraldatud konkursi parimad saavad kätte autasud.

Jõgeva linnavalitsuse kultuuritöö peaspetsialisti Maie Puusepa sõnul on Jõgeval kirjutajate seltskond täiesti olemas, kes aktiivselt konkursil osaleb.

Neljapäeval kaitsevad kunstikooli õpilased kursusetöid, mis on oluline õppeprogrammi osa, kuid sobib Puuseppa hinnangul hästi ka linnapäevade programmi. Nii saab linnarahvas kunstikooli laste töödest rohkem teada.

Kolmandat korda algab neljapäeva õhtul kell 20 ka ööraamatukogu töö. “See on just hea vaheldus neile, kes tulevad staadionilt Kuldliiga võistlustelt. Raamatukogus saab teed juua, luuleprogrammi kuulata. Samuti saab viivisevabalt raamatuid tagastada,” kinnitas linna kultuuritöö peaspetsialist.. Ööraamatukogu uksed suletakse kell 2.

Reedel annab kontserdi Jõgeva Kammerkoor, seekord koostöös meeskooriga Mehis, osalevad ka Siimusti ja Jõgeva Muusikakooli mudilaskoorid.

Reede õhtul algab kultuurikeskuse suvelaval noortepidu, kus astuvad lavale noorte vokaal- instrumentaalansamblid, lisaks ka külalisansambel Setod Viljandimaalt.

Linnapäevad on Jõgeval traditsiooniks kujunenud ja inimesed ootavad neid igal aastal huviga.

iii

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus