Linnamäe krossirajal kihutasid laupäeval mootorrattad

Võistlusklassides 65 cc, 85cc, 125cc ja 500 cc oli Linnamäe motokross ühtlasi kuues Eesti Karikavõistluste etapp ning külgvankritele Eesti Meistrivõistluste kolmas etapp. Kõige rohkem mootorrattureid osales aga Hobby klassis, kokku 59. Ühe ürituse korraldaja, Linnamäe Krossiklubi juhatuse liikme ja rajameistri Martin Meltsase sõnul on kodurada ikka kodurada ja seetõttu loodeti kõigilt klubi sõitjatelt parimaid tulemusi. Linnamäe Krossiklubi kõige parema tulemuse saavutas Ivo Laur, kes klassis 85cc(B klass) saavutas auhinnalise kolmanda koha ja kokkuvõttes 85cc klassis neljanda koha. 85 cc sõidus võistles aga väga edukalt Lauri Lehtla Tartu Motokrossiklubist, kes oli 85 CC klassis kaassõitjatest koguni nii palju üle, et suutis esimese sõidu võita vaatamata sellele, et purunenud olid mõlemad rattakummid. Kõige nooremate tänavu Linnamäe krossil startinud võistlejate hulgas saavutas klassis 65 cc Sander Lehtme tubli 10.koha .Selles võistlusklassis võistleb Lehtme alles esimest täishooaega ja suurema rattaga harjumine võtab aega. Klassis 65cc võistlevad 7-12 aastased poisid. Klassis 125 cc sai esikoha Edik Kuusk Saku Motoklubist. Tema juhib ka kokkuvõttes kogu Eesti karikasarja selles klassis. Linnamäe klubi sõitja Leo Laur saavutas samas klassis 11. koha ja sama klubi poiss Taavi Laur 13. koha. Mõlemad sõitjad istusid võimsatele 4-taktilistele Kawasakidele alles tänavu ja mida kross edasi, seda paremaks on ka tulemused läinud. Klassis 125 cc oli võistluse värvikamaks muutmisel suur roll lätlastel, kes hästi esinesid. Kaks esikohta jäid siiski kodumaale, parim külalisvõistleja Raivins Levis Lätist sai kolmanda koha. Klassis Hobby Saavutas Priit Laur igati hea 9. koha ja Allan Tänna 48. koha. Kahjuks ei saanud tehniliste probleemide tõttu kodurajal võistelda Alan Truus. Pikemalt loe neljapäevasest Vooremaast. EVA KLAAS