Liivimaa kutseõpetajaid tänatakse Põltsamaal

 

Reedel, 12. oktoobril saab Põltsamaa kultuurikeskuses teoks Liivimaa kutseõppeasutuste õpetajate pidulik tänuüritus-konverents.

Tunnustatakse Liivimaa kutseõppeasutuste parimaid õpetajaid ja haridustöötajaid ning peetakse ettekandeid päevakohastel teemadel. Meelelahutusliku poole sisustab “Kaunimate aastate vennaskond” tervitusi toob ka Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli esindus.

Põltsamaa Ametikooli direktori Viive Kibena sõnul toimib Liivimaa kutseõppeasutuste vahel koostöövõrgustik, mis ulatub Järvamaast Võru- ja Valgamaani. Omavahel on tihedates sidemetes Liivimaa kutseõppeasutuste direktorid, õpetajad, huvijuhid, täiskasvanute kursuste juhatajad ja teised kutseõppega seotud. Tänavuse tänuüritus-konverentsi korraldab Põltsamaa Ametikool ja Luua Metsanduskool. Üritusel osaleb 11 kunagisel Liivimaa territooriumil asuvat kutseõppeasutust, teiste seas Olustvere Teenindus- ja maamajanduskool, Võrumaa kutsehariduskeskus, Tartu kutsehariduskeskus jt.

Külalisi tuleb haridus- ja teadusministeeriumist, riigikogust ning esindatud on maavanemad. Põltsamaale oodatakse üle 250 osaleja.    

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus