Liitumine Eesti Energiaga senisest lihtsam ja mugavam

Alates 2007. aasta sügisest pakub Eesti Energia kõigile oma praegustele ja tulevastele koduklientidele võimalust esitada liitumistaotlusi elektrooniliselt.
Liitumistaotluse esitamine Eesti Energiale on nüüd lihtsam ja mugavam kui kunagi varem. Seda on võimalik teha arvuti tagant lahkumata kas internetipanga või ID-kaardi abil Eesti Energia e-teeninduse kaudu kodulehelt www.energia.ee , teatas Eesti Energia.
Elektroonilisi taotlusi uueks liitumiseks või peakaitsme suurendamiseks saab esitada kinnistu omanik või tema poolt e-teenindust kasutama volitatud isik. Kui korteri omanik soovib oma korteri tarbimise võimsust suurendada, tuleb tal selleks pöörduda oma maja haldaja poole.
Taotlusi menetletakse keskmiselt kaks nädalat. Liitumisleping saadetakse kliendile allkirjastamiseks posti teel üldjuhul 14 päeva jooksul, kuid kindlasti mitte hiljem kui 30 päeva möödudes. Soovi korral saab klient lepingu allkirjastada samuti digitaalselt.
Eelnevalt on oluline põhjalikult läbi mõelda, millise suurusega peakaitse vastab kliendi tarbimisharjumustele ja tagab tõrgeteta elektritarbimise. Optimaalse peakaitsme suuruse määramisel aitavad klienti hoone elektrisüsteemi projekteerija ning ka Eesti Energia koduleheküljel olev kaitsme valiku juhis.
Uuel krundil liitumiskilbile sobiva asukoha leidmisel on aga abiks maaregistri katastrikaardi kiirpäring (www.maaamet.ee -> Avalik teenus).

Vooremaa

blog comments powered by Disqus