Liiklusliin tänab Meelis Klaost

Keskpäeval helistas liiklusliini numbrile Põltsamaal elav naine, kes rääkis, et mai lõpus purunes tema autol Tallinna-Tartu maanteel Tiksoja lähedal esivedrustuse ?arniir, mistõttu polnud võimalik edasi sõita. Koduni oli jäänud veel ligi 60 kilomeetrit, kuid tee ääres hääletanud naist ei vaevunud tükk aega ükski möödasõitja abistama.

?Sõitjad möödusid minust nagu postist. Siis aga tuli väikese veoautoga lahke mees, kes vaatas asja üle ja väntas lagunenud sõiduki käsivintsiga oma auto kasti,? kirjeldas autoga teele jäänud naisterahvas juhtunut. ?Rääkis veel, et ei tea, kas vints üldse töötab, polevat seda juba aasta kasutanud.? Nii aitaski heatahtlik mees hädasolija koos autoga koju Põltsamaale.

Naine on abilisele väga tänulik: ?Tahaks teda tänada, aga ei tea, kuidas.? Helistaja ütles liiklusliini operaatorile abistaja nime ja usaldas tänu edastamise temale.

Kuna tegemist on järgimist vääriva käitumisega, otsustas liiklusliini operaator Peeter Rehema edastada tänu avalikult meedia vahendusel.

?Abistaja nimi on Meelis Klaos ja ta elab Jõgevamaal. Ka politsei ühineb tänusõnadega. Soovime väga, et liiklusliinil oleks üha rohkem põhjust tegelda tänu-, mitte laiduväärsete juhtumitega,? ütles Rehema.

Lõuna Politseiprefektuuri liiklusliini number on 14 900. Liiklusliin töötab vaid Lõuna Politseiprefektuuri teeninduspiirkonnas asuvates maakondades (Jõgeva, Põlva, Tartu, Valga, Viljandi ja Võru). Liiklusliinile helistamine on paketipõhise hinnaga. Lisaks liiklusliini telefonile saab vihjeid liikluses toimunud rikkumiste kohta saata ka e-posti aadressile liiklus@louna.pol.ee.

MERILI VÄLJAOTSA,
Lõuna Politseiprefektuuri
Tartu politseiosakonna
praktikant

blog comments powered by Disqus