Lauri Aus sai mälestuspingi

Aivar Koka eestvedamisel avati pühapäeval Luual 10-kordsele Eesti meistrile ja 1992. aasta Barcelona olümpiamängudel grupisõidus viienda koha saanud jalgratturile Lauri Ausile mälestuspink. Mälestusplaadi kinnitasid pingile Lauri ema Leida, isa Lembit, poeg Artur, Lauri Ausi lesk Kristel, Lauri esimene treener Kalev Raudsepp ja Aivar Kokk.


Tänud toreda koostöö eest lähevad Luua Metsanduskooli perele, Jõgevamaa Kodukandi Ühenduse juhatuse eestvedajale Liia Lustile, Vooremaa Centrumi/Rattabaasi jalgrattaklubi treenerile Kaido Kriidile ja pingi valmistajale puidukunstnik Martti Kalamehele.

Suurte teenetega auväärsetele naistele ja meestele nimeliste pinkide avamist alustati 2016. aasta suvel. Traditsioon toob positiivseid emotsioone nii isikutele, kellele pingid on pühendatud, kui ka nende lähedastele ning muudab erinevaid paigad kaunimaks ja atraktiivsemaks.

Pildil taga vasakult Kalev Raudsepp, Lauri isa Lembit Aus, Aivar Kokk, Lauri poeg Artur. Istuvad lesk Kristel, Marje Raudsepp ja Lauri ema Leida Aus.

 AIVAR KOKK

blog comments powered by Disqus