Laupäeval võistlevad Tabivere valla laululapsed

Laupäeval, 10. aprillil algusega kell 12 astuvad Tabivere rahvamajas taas võistlustulle  muusikat armastavad lapsed ja noored — toimub igakevadine valla laste lauluvõistlus Laulupärlike.

Pika traditsiooniga konkurss on Tabiveres populaarne, eriti palju on osalejaid olnud valla gümnaasiumi noorematest klassidest.

Tänavugi on end võistlusele kirja pannud kakskümmend alla 14-aastast ja kolm vanemat  õppurit Tabivere Gümnaasiumist.  Neid kõiki juhendab gümnaasiumi muusikaõpetaja Triin Saariste.

Kahjuks pole sel aastal osalejate nimekirjas Maarja põhikooli õpilasi, küll on aga võistlema valmis muusikakooli juures tegutseva laulustuudio kuus mudilast, keda juhendab Kadri Savva, ja üks lasteaialaps, kellele on laulu selgeks õpetanud sealne muusikaõpetaja Kristi Tuhkanen.

Tänavu käivitub ka suur Laulukarussell ning selle maakondlik voor peetakse juba nädala pärast ehk 17. aprillil  — samuti Tabivere rahvamajas. Sinna pääsevad edasi ka Laulupärlikese vanuserühmade parimad, sestap on võistlus seekord eriti pingeline ning pöidlahoidjad kontserdile-konkursile  väga oodatud.

KAIE NÕLVAK  

blog comments powered by Disqus