Laupäeval toimub saalihoki otsustav finaalmäng

Saalihoki meistrivõistluste Jõgeva Tähe esindusmeeskonna ja TTÜ Team Exeli vahelistes finaalmängudes on taas tekkinud viigiseis. Möödunud laupäeva õhtul spordikeskuses Virtus toimunud kohtumises alistas Tähe vastase 6:2 , kuid pühapäeval Tallinnas toimunud mängus sai kaotuse 3:8 osaliseks.

Eelmisel laupäeva õhtul Tähe esindusmeeskonnale võidukalt lõppenud mängus viskasid kapten Lauri Hõim ja Alari Pagi mõlemad kaks väravat ning palli lõid väravasse ka Siim Hõim ja Marko Saksing. Virtuse saalis oli tunda esindusmeeskonna fännide ja pöidlahoidjate rõõmsat meeleolu, oli arvamus, et Tähe võidab ka järgmise mängu ja käes on Eesti meistri tiitel.

Pühapäevane mäng Tallinna Tehnikaülikooli Spordihoones algas Tähe esindusmeeskonnale samuti edukalt. Esimesel kolmandikul viskas kaks väravat mängiv treener Marko Saksing ja väravat tabas ka Heikki Hintikka. Pärast seda õnnestus aga TTÜ Exel Team sportlastel järjest jõudsamalt mäng oma kontrolli alla saada. Paraku lõppes mäng Tähele kaotusega 3:8.

“Esindusmeeskonna ebaedu põhjuseks võib pidada ka väsimust, sest kokku on käesoleval hooajal nii Eesti kui Läti meistriliigas mängitud ligi kuuskümmend mängu. Niisugust koormust pole ühelgi teisel Eesti saalihokimeeskonnal ja üldkokkuvõttes on Tähe pingele hästi vastu pidanud,” arvas klubi suurtoetaja Priit Saksing. “Kindlasti on väga oluline, et otsustavale finaalkohtumisele läheksid esindusmeeskonna liikmed võimalikult välja puhanuna ja kindlas usus võidusse,” lisas ta.

Finaalmäng, kus selgub käesoleva hooaja Eesti meister saalihokis, toimub spordikeskuses Virtus laupäeval. Seni on Tähe esindusmeeskond oma kodusaalis mängitud finaalkohtumised ülekaalukalt võitnud.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus