Laupäeval saab Virtuses tutvust teha tennisega

Sel laupäeval korraldavad Jõgeva tenniseklubi Artemis ja Eesti tenniseliit spordihoones Virtus tennisepäeva, kus tutvustatakse spordiala kõikidele huvilistele. Osalemiseks  pole tarvis muud kui veidi huvi tennise vastu ja sportlikku riietust.

Laupäeval kella üheteistkümneks jagatakse Virtuse suur saal mini-tenniseväljakuteks. Kohal on tennisliidu peasekretär Allar Hink, kes viib läbi demonstratsiooni ja räägib ka tennise põhitõdedest. Mänguvahendid ja ka nipid jagavad laupäeval korraldajad, huvilistel tuleb vaid vaim valmis panna, riietuda  sportlikult ning võtta kaasa ka saalis sportimiseks sobilikud vahetusjalanõud.

Jõgeva tenniseklubi Artemis treener ja tennispäeva üks läbiviijatest Hillar Sibul kinnitas, et tennis on unikaalne  spordiala, mida saab harrastada igas vanuses ning mis on ka osa kultuurist. Samas nentis ta, et Jõgeva piirkonnas on noori tennisetrenni saada üsna keeruline. “Siin on vähe lapsi ja tennisest atraktiivsemad spordialad nagu jalgpall ja saalihoki võtavad oma,” ütles Sibul.

Tennisepäeval osalejad saavad endale ka ajakirja Tennis värske numbri. Tenniseliidu esindajad võtavad Jõgevale kaasa ka meie esireketite Jürgen Zoppi ja Kaia Kanepi autogrammidega fotod. Hillar Sibul avaldas lootust, et sel moel tennise kandepinda laiendades on võimalik selle spordiala vastu rohkem huvi äratada.

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus