Laupäeval kihutavad Linnamäel noored

Sel laupäeval  toimub Jõgeva külje all Linnamäe krossirajal Olerexi motokrossi noorte meistri- ja karikavõistluste viimane, kaheksas etapp. Samas leiab aset ka neljaetapilise BucciMoto Pitbike Cup sarja finaal. Võistluse treeningud ja kvalifikatsioonid algavad kell 8.15. Esimene võistlusstart antakse kell 11.00. Pealtvaatajatele on võistlus tasuta.


Motokrossi noortesarjas on rajal masinaklassid 50PW/Mini, 50cc (etapp läheb ka Eesti meistrivõistluste arvestusse), 65cc ja 85cc. BucciMoto Pitbike sarjas võistlevad Pitbike B, Buccimoto Pitbike A, MiniDirt Pitbike 88 Semi, Papad Pitbike 88 Semi Junior ning Katuse A&O Pitbike 35+. Korraldaja karikale on aga rajal neljarattalised klassides ATV Lapsed ja ATV Lapsed Junior.

Linnamäe krossiklubi 85cc klassi sõitja Rasmus Alan Truus hoiab hetkel Olerexi motokrossi noorte meistri- ja karikasarjas kolmandat kohta ning annab laupäeval Linnamäel toimuval võistlusel parima. „Loodame, et saame kodurajal kiiretele poistele kõva konkurentsi pakkuda,“ ütles võidusõitja isa Alan Truus. „Linnamäel liigub poiss ikka väga kiiresti ja kodurada meeldib talle samuti.“

„Viimaste aastatega on Jõgevamaal Linnamäe krossirajal tegutsev MTÜ Linnamäe Krossiklubi hoogsalt kasvanud noorte sõitjate arvelt,” rääkis klubi president Villu Ventone. „Motokrossist on kujunenud meeldiv ja aktiivne tegevus nii lastele kui ka lastevanematele. Järjepidevate treeningute tulemusena on noorte saavutused aina paranenud. Näiteks on hooaja kokkuvõttes saavutanud Eesti meistrivõistlustel ATV lapsed (4–11-aastased) klassis osalev Pätrik Ilm (6-aastane) kindla 3. koha. Väga tublit sõitu on teinud ka kõik teised noored.”

Klubi ootab kõiki huvilisi omadele kaasa elama ja põnevat vaatemängu nautima.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus