“Laulge kaasa!” tuleb Jõgevale

Sel hooajal lööb saadetes kaasa üsna palju uusi lauljaid. Sarja uustulnukad on ka Jõgeva salvestuse külalised Nataly Viks ja Elina Toompuu. Viimane on tuntud tänu ETV populaarsele saatesarjale “Kaks takti ette?. Selle telekonkursi tähed lisavadki värvi “Laulge kaasa!? tänavusele hooajale.

Kui lauljate hulgas on palju uusi nägusid, siis võttegrupi koosseis on jäänud endiseks: saatemuusikat teevad Henn Rebane, Tiit Saluveer ja Are Jaama, re?issöör on Jaanus Nõgisto, helire?issöör Priit Kuulberg, produtsent Valdur Sepp ja saatejuht Reet Linna. Ning loomulikult kuuluvad tinglikult võttegruppi tuhanded laulusõbrad, kelleta see saade jääks sootuks sündimata.

ETV ekraanil näeb ?Laulge kaasa!? saateid alates 3. juunist igal laupäeval kell 20.30. Jõgeval salvestatav saade on eetris juba 10. juunil.

Ka sel aastal on vaatajal võimalus saates interaktiivselt osaleda, vastates ühele küsimusele, ning kandideerida viimasel salvestusel välja loositavale auhinnale, mille on välja pannud meie peasponsor, tänavu 200. sünnipäeva tähistav Kalevi kommivabrik ? auhinnaks on nimelt 200 kg Kalevi kompvekke. Igal salvestusel osalevad ka sarja suurtoetajad Avon Eesti ja mobiilifirma Diil, muutes kaasalaulmise üllatusterohkeks igale osalejale.

Võttegruppi sõidutab City Renault, omalt poolt toetavad saatesarja kohalikud omavalitsused ja sponsorid.

Tule sinagi, käivitame kaamerad ja teeme ühiselt telesaadet iga ilmaga ja tasuta! Televiisorist ?Laulge kaasa!? vaatamise eelsoojenduseks võite aga juba sel pühapäeval vaadata sarja erisaadet, mis salvestatud Stockholmis.

Lõpetuseks olgu mainitud veel mõned jõgevamaalastele kättesaadavasse kaugusse jäävad “Laulge kaasa!” salvestuspaigad: 26. mail kell 18 surisevad kaamerad Rakkes (külalisteks Kaire Vilgats ja Jaanus Tepomees), 27. mail kell 18 Tartus Hansa hoovis (Erich Krieger ja Anna-Liisa Supp), 28. mail kell 12 Kolga-Jaanis (Voldemar Kuslap ja Viktoria Doro?evit?) ja 10. juunil kell 12 Koerus (Mait Maltis ja Triin Toomesaar).

VALDUR SEPP,
saatesarja produtsent

blog comments powered by Disqus