Lasteaias „Rohutirts“ peeti mihklilaata koos eakatega

Mihklipäeva tuulisel, ent päikesepaistelisel hommikul seadsid lapsed koos oma õpetajatega lasteaia õuealal laudadele näitamiseks ja kaasaostmiseks suure valiku põnevalt kaunistatud sügisesi loodusande ja kodus valmistatud magusaid suupisteid.


Elevust oli tavapärasest rohkem, sest seekord olid kutsutud mihklipäeva tähistama ka vanaemad-vanaisad ja kõik teised linna eakad inimesed. 

Lasteaia liikumisõpetaja Tiia Veski  juhendamisel tõmbasid lapsed rõõmsatesse ringtantsudesse kaasa ka vanema rahva, õpetaja Domicele Tederi väljavalitud mõistatused said kõik lahendatud ning gümnaasiumi õpetaja Silja Piiri eestvedamisel kõlas lasteaia hoovis isegi regilaul. Eakaid oleks võinud küll rohkem olla, kuid suurt rõõmu tundsime nende üle, kes olid tulnud. Loodame korraldada samalaadseid ettevõtmisi koos Arukate Akadeemiaga ka edaspidi, et meie linna väärikas eas elanikud leiaksid rohkem ühiseid pidepunkte laste ja noortega ning  tunneksid, et kõik munitsipaalasutused on avatud ka neile. Tänan lasteaia „Rohutirts“ juhtkonda ja õpetajaid toetava suhtumise ja suure panuse eest selle ettevõtmise korraldamisel!

ERKI TEDER, Jõgeva linnavalitsuse arenduse peaspetsialist

blog comments powered by Disqus