Laskejooksu võitsid Kamari noorkotkad ja Tabivere kodutütred

Laupäeval Põltsamaa vallas Kamari külas peetud  Jõgevamaa noorte kotkaste ja kodutütarde laskejooksuvõistlusel saavutasid esikoha Kamari noorte kotkaste ja Tabivere kodutütarde rühmad.

Viiendat aastat Kamaris peetud võistlusel joosti külateedel, lasketiirud, kus lasti püssidest ja püstolitest, asusid Kamari seltsimaja läheduses. Noortest kotkastest pälvis esikoha Kamari rühm, kus  võistlesid Kaur Saar, Taneli Eensalu, Margo Kaas, Henrik Põldma, Jüri Uha, Martin Kalbus ja Kaarel Põldma. Spordi- ja riigikaitsehuvilisi poisse juhendavad Vaike Niklus, Kalli Kadastik ja Indrek Eensalu.  

Kodutütardest oli parimad Tabivere rühma liikmed  Mairika Saliste, Maibel Makkar, Neidi Kull, Maiken Veedla, Kerstin Loorits, Katrin Mošarvova, Keiu Kull, Siiri Palk, Eda Kurik ja Marite Reinesberg.

“Kamari küla on meile juba tuttav võistluspaik. Ennekõike tulime osalemisrõõmu kogema, kuid meeldivaks üllatuseks suutsime seekord võidu saavutada,” märkis   Tiina Reinesberg, kes koos abikaasa Andres Reinesbergiga lapsi juhendab.

“Laskejooksul said osaleda ka õpilased, kes ei kuulu noorte kotkaste ja kodutütarde  organisatsioonidesse, samuti täiskasvanud. Võistlusel osalesid ka lasteaialapsed, kes  laskmise asemel tennisepalliga märki viskasid,” ütles Kamari Haridusseltsi juhatuse liige Vaike Niklus.

Laskejooksu korraldasid  ühenduse  Noored Kotkad Jõgeva malev, Kodutütarde organisatsiooni Jõgeva ringkond ja Kamari Haridusselts.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus