Lapsed saavad Rohutirtsu tagasi pärast 26. veebruari

Facio Ehituse esitatud täpsustatud graafiku järgi saavad Jõgeva lasteaia Rohutirts ruumid renoveeritud 26. veebruariks ja pärast seda võivad lapsed oma armsasse majja tagasi kolida.

Ühes hoonetiivas aga peaks remont lõppema veidi varem, nii et veebruari lõpuks võib see osa lasteaiast olla ka juba möbleeritud ning valmis lapsi vastu võtma.

Jõgeva linnapea Kalmer Lain peab oluliseks, et ehitaja antud tähtajast kinni peaks. Tema sõnul jääb osa töid ka kevadeks. “Nii mänguväljaku osa kui ka sissesõiduteed korrastatakse tõenäoliselt mais,” märkis ta.

Juba 1. detsembrist peaks  lasteaias Karikakar üks rühm juurde loodama. Nimelt on selle hoone ühes tiivas ruume, mida koristamise ja kohendamise ning väikese remondiga saab kasutuskõlbulikeks muuta ning laste käsutusse anda.

Rohutirtsu kasvandikud oma armsaks saanud majja esialgu lubatud tähtajaks 8. jaanuariks tagasi kolida ei saa, sest ehitaja ei jõua selleks ajaks remondiga lõpule.

Lasteaia Rohutirts renoveerimise vähempakkumise võitis Facio Ehitus 8,1 miljoni krooniga, asjatundjate hinnangul oleks õige hind olnud 11-12 miljonit krooni. Ehitaja ei leidnud õigel ajal alltöövõtjaid, seepärast hakkas remont venima.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus