Lapsed näitasid jääkarnevalil andekaid kostüüme

Kõige nooremad karnevalil osalejad olid nelja-viieaastased, kellest  paljud on ürituse peakorraldaja Kaido Poomi sõnul hokiplatsi sagedased külalised.

Poisid said võistelda täpsuslöögis hokiväravasse, tüdrukud aga palliviskes paaridele. Võistluse mõte seisnes selles, et neiud pidid samaaegselt liikuma ja palli viskama. Kui pall kaotsi läks, olid võistlejad mängust väljas. Põnev finaal peeti kolme paari vahel.

Huvitavaks kujunes neidude demonstratsioonesinemine: treener Rita Ottensoni käe all iluuisutamist õppivad tüdrukud näitasid, mida nad on selgeks saanud, ja andsid kokkutulnuile lõbusa etenduse.

Kostümeeritud tegelastest jäid silma jänes, Zorro, hunt, karu, frakis neiu, punaste pükste ja mütsiga tegelane ning paljud teised. Kõikidele kostüümidele polnud nende kandjad nime välja mõelnud, kuid need olid sellegipoolest vahvad ja fantaasiarikkad.

Kaido Poom ütles, et  tänavu korraldati karnevali  teist korda ning järgmisel talvel tuleb see kindlasti jälle.

“Ettevõtmine oli suunatud eelkõige noortele ja tundub, et Jõgeva linna ja valla lastele on selline üritus väga vajalik. Üks väheseid võimalusi talvel sportlikult ja lõbusalt vabas õhus aega  veeta,” ütles Poom.

Karneval lõppes pidulikult väikese ilutulestikuga, parimad said auhinnad.

Peakorraldajal Kaido Poomil aitas üritust  läbi viia korraldustoimkond koosseisus Elmut Aasma, Anu Rebane, Raimo Jäger, Rita Ottenson, Heldur Hansing ja Kaisa Krikmann. Karnevali toetas ka Jõgeva linn.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus