Laiuse hokimeeskond sai Rahvaliigas teise võidu

Jäähokilahing toimus 20-kraadise pakasega.

Jõgeva hokiväljaku peremees, SK Pedja juhatuse esimees Kaido Poom ütles, et vaatamata kaotusele andsid omapäi treenivad koolinoored meeste vastu tõsise lahingu.

“Poistele oli see esimene jäähokivõistlus.  Puudusid mängukogemused, võistlemist raskendas veelgi esimest korda selga tõmmatud varustus, mis oli harjumatu. Noored olid debüüdiga rahul,” ütles Poom.

Kuna nädal varem alistas Laiuse meeskond ka Palamuse võistkonna, on nad Rahvaliiga teises alagrupis liidrid. Sellesse alagruppi kuulub lisaks eelnimetatud võistkondadele veel Jõgeva üle 50-aastaste hokiveteranide meeskond.

Poomil on hea meel, et vaatamata külmadele ilmadele toimusid siiski hokimeeskondade treeningud ning jagus ka uisutajaid.

Eriti innukad olid omal käel treenima just Jõgeva linna noortemeeskonna mängijad, kes ka ?27- kraadise pakasega õhtuti platsile tulid.

Siiski jäi tugeva külma tõttu ära motomeeskondade vaheline jõukatsumine, mis toimub sel pühapäeval algusega kell 12. Neli motomeeste võistkonda, kes kuuluvad Rahvaliiga esimesse alagruppi, peavad oma kohtumised turniirisüsteemis, mis tähendab, et kõik mängivad omavahel läbi.

Rahvaliiga teise alagrupi järgmine kohtumine on planeeritud ülejärgmisele laupäevale.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus