Laadaloterii võitja selgunud

Täpselt samas koosseisus käidi väljanäituselgi. Õhtul laadalt koju jõudes oleksid Kristi ja Hiljar laadapääsmed peaaegu minema visanud, aga siis mõtlesid, et las jäävad mälestuseks, ja panid need peegli peale. Esmaspäeval kavatses Kristi Postimehest võidunumbri välja otsida ja piletid ära kontrollida, aga unustas selle tegemata. Teisipäeval helistas Kristile aga ema ja ütles, et peaauhinna võitja pole veel selgunud. Ning dikteeris numbri.

            ?Ema helistas rohkem niisama nalja pärast. Aga kui ta numbri ütles, ei jäänud mul muud üle, kui vastata, et selle numbriga pilet on minu käes,? meenutas Kristi.

            Kuna laadaloterii peaauhinnaks oli seekord teatavasti 25 000 krooni eest ehitus- ja remondimaterjali ASist Trelex AGS, siis ei saanud võitja auhinda kohe kohapeal kätte, vaid võttis vallavanem Urmas Astelilt vastu kena raamitud t?eki, et sellega Jõgevale Trelexi kauplusse minna ja materjalid välja valida. Esimene käik Trelexisse tehtigi täna koos vallavanemaga. Auhinna pani välja vallavalitsus, Trelex teeb aga omalt poolt materjalidele hinnaalandust ning kindlustab transpordi.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus