Kuutsemäe jäi vallutamata

See projekt valiti 17 parema projekti hulka, kelle vahel jagati ära 100 000 kroonine toetus. Meie projekt sai toetust 5020 krooni ja see nägi ette, et käime Kuutsemäel snowtubingut harrastamas, tutvume Otepää ehk Nuustakuga ning lõõgastume Aura Veekeskuses.

Seejärel ei jäänud üle muud, kui hakata lund ootama, et projekt teoks teha. Mida aga ei tulnud ega tulnud, oli lumi. Lõpuks sai ühendust võetud Hansapanga poolse kontaktisiku Elen Elbraga, kellelt saime loa asendada Kuutsemäe snowtubing mingi muu sportliku tegevusega. Kuna looduse vastu ei saa, siis otsustasime minna Tartu Lõunakeskuse liuväljale uisutama.

        Noortele meeldis uisutamine väga, seal saime käia isegi kahel korral. Aga kõige rohkem meeldis lastele ikkagi Aura Veekeskuses.

Hansapanga Noortepanga korraldatavad projektikonkursid ?Tähed särama? ja ?Põnev koolipäev? on väga tänuväärt ettevõtmised. Konkurssidest saavad osa võtta noored alates 16. eluaastast, nende taotlusvormid on noore jaoks selgelt, lihtsalt ja arusaadavalt koostatud. Jääb üle ainult soovida noortele häid ideid ja tahet nendest konkurssidest osa võtta!

ENE SEPPA,
Palamuse Noortekeskuse noortejuht

blog comments powered by Disqus