Küsitlus: Kui tihti külastate Kuremaa ujulat ja kuidas olete rahul seal pakutavate teenustega?

Vilve Narits, kodune:

?Ei ole üldse käinud. Lapsega ei saa kusagil käia. Varem olen seal siiski ujumas käinud. Suhteliselt normaalne oli. Lastebassein seal küll on, aga nii väikese lapsega ei saa seal käia.?

Viella Ansip, kodune:

?Ei ole seal käinud. Suvel käin järves ujumas. Muul ajal pole ujumiseks aega olnud. Elu on kiire. Tegelikult võiks vahel käia küll ennast seal lõdvaks laskmas. Lapsed tahavad aga väga hoopis Aurasse minna.?

Jaanika Odramaa, kodune:

?Ma ei ole Kuremaal ujumas käinud. Tegelikult ma ei elagi siinkandis, vaid olen praegu emal külas. Ujuda ma tegelikult ka ei oska ? pole tekkinud sellist olukorda, et võiks õppida. Reaalselt pole ka vajadust olnud. Rannas käin päevitamas.?

Rait Hääl, õpilane:

?Kunagi algklassides olen seal ujumas käinud. Üldiselt käin suvel rannas ujumas. Kui ma olen siinkandis, käin enamasti Kauksis, Pedjas või Kuremaal. Muidu käin näiteks Pirita rannas.?

Marve Virk, õpilane:

?Kunagi ma käisin seal ujumas. Praegu enam ei käi, sest elan kaugel, Võrus. Varem käisime sõbrannaga Kuremaa ujulas. Praegu ei käi talvel enam üldse ujumas, kuna pole aega. Suvel ikka käin, näiteks Võrus Kirikumäe järve ääres.?

Hannes Kallis, metsamees:

?Sellel aastal olen ainult korra Kuremaa ujulas käinud. Põhiline probleem on see, et õhk on seal jahe. Vesi basseinis on iseenesest soe, ainult õhk on jahe, väikestel lastel hakkab seal külm. Olen käinud ka Tartus ujulas, seal oli õhk soojem. Lapsed käivad Kuremaa ujulas klassiga. Elame järve ääres ning suvel ujume seal.?

Küsitles Berit-Bärbel Rebane

blog comments powered by Disqus