KÜSITLUS: Kui palju kulutate jõulukinkidele?

Raimo Kalm, pensioni ootel

Ei ole üldse kulutanud. Praegu mõtlesin, et hakkaks kulutama. Teen Tallinna ja Jõgeva rahvale kingitused. Jõululaupäeval saame kokku, Tallinna rahvas tuleb ka külla. Mul õde teeb käsitööd, koob ise kindad, sokid. Neid kingime, lisaks läheb umbes 500-600 krooni. Mul on Jõgeval sugulasel väikesed lapsed, nemad saavad mult lisaks kingitusele ka raha. Sooviksin jõulude ajal tervitada oma vennatütre väikeseid lapsi. Vennatütar on surnud, lapsed on nende tädi hooldada. Võimaluse korral üritan neid ikka aidata.

Diana Alits, õpilane

Täpselt ei oska öelda. Ma arvan, et sellel aastal on kinkidele kulunud summa umbes 400 krooni. Praeguseks on mul enam-vähem kõik juba ostetud.

Ants Mägi, pensionär

Mul läheb kingitustele umbes 2500 krooni. Nüüdseks on ostud peaaegu juba tehtud ja süda rahul. Enamik kinke läheb pere noorematele. Loomulikult teen kingitused ka poegadele, tütardele ja väimeestele.

Viktor Bogdanov, haldusjuht

No 6000 krooni läheb kindlasti. Suuremad ostud on nüüd tehtud, väiksema pudi-padiga on veel aega. Suuremad kingitused lähevad ikka lastele.

Endla Rannamäe, pensionär

Mul läks 1200 krooni kingituste peale. Just lõin summad kokku. Lapselapsi on vähe, muidu oleks summa palju suurem olnud. Ühel minu tuttaval on 11 lapselapselast ning tal läks 2500 krooni. Ega sellisel juhul väga suurt kinki teha saagi, juba kommikott maksab oma 60-70 krooni. Mul süda rahul ? kingitused ostetud.

Küsitles ja pildistas Berit-Bärbel Rebane

blog comments powered by Disqus