Kursi Jahiloss pälvis usaldusväärse ettevõtte tunnustuse

Puurmani vallas paiknev turismi- ja toitlustusettevõte Kursi jahiloss pälvis kogu Euroopas tunnustusena jagatud sertifikaadi Usaldusväärne ettevõte, mida väljastatakse firmadele, mille analüüsitud veebikuvand vastab kõrgetele kvaliteedinormidele.

Kliendi arvamusuuringute keskus tõi Eestisse projekti, mis tunnustab usaldusväärseid ettevõtteid üle Euroopa. Usaldusväärse ettevõtte sertifikaati väljastatakse nüüd ka Eesti firmadele.

Kursi jahilossi omaniku ja juhataja Alikee Kubi sõnul teatati tunnustuse saamisest esmalt telefonitsi. “Peagi saabus ka raamitud tunnistus, mille paigaldasime hoone peauksele, külastajatele nähtavale kohale. Alates jahilossi avamisest klientidele oleme pidanud oluliseks, et koduleht oleks ülevaatlik, lakooniline ja varustatud atraktiivse pildimaterjaliga, mis paiga vastu huvi tekitab. Igapäevaste teenuste tutvustamine on põimitud faktide ja legendidega paikkonna ajaloost. Kodulehte täiendame vastavalt ettevõtte arengule, sest kõik uus peab leidma kiiresti kajastamist.

Meie töötajad on käinud veebi-ja sotsiaalmeedia teemalistel koolitustel ja täiendanud ennast iseseisvalt. Konsulteerime vastava valdkonna asjatundjatega.”

Alikee Kubi märkis, et küllap aitas tunnustuse pälvimisele kaasa seegi, et sotsiaalmeedias on Kursi jahilossi kohta positiivsed kommentaarid, heatahtlikud soovid ja soovitused ettevõtte arendamiseks. “Paljud külastajad leiavad meid üles veebilehe või Facebook`i kaudu. Lõppeval aastal olid kaugemad ööbijad Austraaliast ja Ameerika Ühendriikidest.”

Poolas asuva uute tehnoloogiate keskuse uuring näitas, et üle 90 protsendi tarbijatest valib koostööks ettevõtteid vastavalt nende mainele internetis,” on öelnud kliendi arvamusuuringute keskuse piirkondlik juht Kaidi Kullamaa.

Jahilossi perenaise sõnul tuleb firma mainele igati kasuks väärikus ja konservatiivsus ettevõtte igapäevaelu korraldamisel. “Eesmärk on töötada stabiilse ja väljaõppinud meeskonnaga, menüüs eelistame eestimaist ja tervislikku toitu,” lisas ta.

2016. aastal taastasid Kursi jahilossi peremees Sulev Sova ja perepoeg Esra Sova lossi sissepääsu ees ajaloolise munakivisillutise.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus