Kuremaal saab pidada romantilist piknikku

Jõgevamaa oma suvekuurordis Kuremaal saab eelmisest nädalast pidada romantilist piknikku või seltskonnaga mõnusalt aega veeta.


Liisa Lumil tekkis idee sellest, et talle endale meeldib väga abikaasaga piknikku pidada. „Tahtsin ka teistele seda võimalust pakkuda. Lisaks nägin Instagramis reklaami, kus välismaine ettevõte sellist teenust pakub. Mõtlesin, et miks Eestis ei võiks seda olla, sest konkreetselt piknikuteenust meil ei pakuta. Ja mulle väga meeldivad romantilised asjad,“ rääkis Liisa Lumi.

Nii otsustas ta teenust pakkuma hakata otse Kuremaal. Samuti veeretab ta mõtet, et ka mujal Eestis sarnast teenust pakkuda.

Looduses saab aega veeta kuni sügiseni. „Niikaua kuni ilusaid ilmasid kestab. Viimastel aastatel on olnud minu arvates päris pikalt sooje sügisõhtuid, võib-olla saab isegi oktoobris. Ilmselt saab mõelda mingeid variante veel, millega õhku kunstlikult soojendada,“ arvas Lumi.

Ajalist piirangut piknikul ei ole. „Kui külalised tahavad õhtuti pikemalt päikeseloojangut nautida, siis võib seda teha seni, kuni nad ise soovivad,“ lubas Lumi. Lisaks saab paketiga külastada ka Kuremaa lossi. „15. juunini broneerides saab kaasa tasuta fotosessiooni, et mõned fotod teha,“ rääkis Lumi. Ka fotosid teeb ta ise. Kes soovib, siis väikese lisatasu eest saab endale ka edaspidi fotograafi hetki jäädvustama paluda. Lisaks saab juurde tellida limusiinisõitu ja ka ööbimist.

Paketti kuuluvad lisaks Kuremaa lossile ka kogu inventar. On olemas lauad, padjad ja isegi looduslik sääsetõrjevahend ning väike kõlar, et soovi korral muusikat mängida. Pärast piknikku võib jala tipitelgis korraks sirgu lasta.

„Soovi korral saab korraldada ka tüdrukuteõhtut või näiteks firma koolitusi. See on hea võimalus seltskonnaga värskes õhus aega veeta,“ arvas Lumi.

Romantilise pikniku saab broneerida aadressil liisa.lumi@gmail.com või uurida Facebookist lehte Romantiline piknik.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus