Kuremaal on nädalalõpul esinduslik noorteturniir Stigmar Cup

Kuremaa Spordikooli korvpallitreenerite Raivo Tralla ja Toomas Annuki eestvedamisel peetav turniir on järjekorras neljas. Nagu ütleb ka turniiri nimi, on jõuproovi peatoetajaks Eesti kapitalil põhinev spordiinventariga tegelev firma Stigmar.

Turniiril osalevad Eesti ning lähinaabrite Läti, Leedu ja Venemaa klubid. Kodumaistest võistkondadest asuvad heitlusse Kohila SK/Orgita (treener Jüri Pritsin) ja võõrustajate esindaja, treener Toomas Annuki juhendatav Kuremaa SK/Tartu Salva.

Külalistest on arvukamalt ? kolme rivistusega ? esindatud Läti korvpalliklubid. Nendeks on Riia Keizermezs, kelle treener on suvisel meeste korvpalli EM-finaalturniiril Läti koondise abitreeneri rollis olnud Guntis Endzels, Ventspils Spars, keda juhendab mitmete Läti noortekoondiste lootsiks olnud Raitis Silarjis, ning BK Jurmala (treener Kirstaps Petrovs).

Euroopa tippkorvpalliriigist Leedust on kohal Paneve?yse võistkond, kelle treeneripostil seisab Audrius Prakuraitis, ja riigi omavanuste tippu kuulunud ?iauliai, kelle juhendajaks on Leedu U-15 koondise abitreener Eugidijus Vasiliauskas.

Käesoleval hooajal Euroopa parima meeskonna tiitli teeninud Venemaa noortekorvpalli esindab SDJZOR Sankt-Peterburi Kalinini rajoonist.

IV Stigmar Cupi peatoetaja OÜ Stigmar ja hr Marek Ainsami kõrval panevad turniirile õla alla Kuremaa Spordikool, Kuremaa Ujula, AND1, Põltsamaa Felix, OÜ Töörõõm, Torma Spordiklubi, Mart Meeru, OÜ Picea Grupp, hr Vaido Kalm ja Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp.

Stigmar Cupi täpne ajakava on nähtav Kuremaa Spordikooli kodulehel aadressil http://www.kuremaask.ee/index.php?id=965.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus